Lp. | Drużyna | M | Pkt | Z | R | P | +/- |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | AKS MIKOŁÓW | 17 | 45 | 15 | 0 | 2 | 66:14 |
2 | RUCH II CHORZÓW S.A. | 16 | 34 | 11 | 1 | 4 | 69:18 |
3 | KS CYKLON ROGOŹNIK | 16 | 33 | 10 | 3 | 3 | 38:17 |
4 | MKS ŚLĄSK DEMARKO ŚWIĘTOCHŁOWICE | 16 | 33 | 11 | 0 | 5 | 40:25 |
5 | MKS GÓRNIK WOJKOWICE | 16 | 33 | 10 | 3 | 3 | 29:23 |
6 | GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA | 16 | 30 | 9 | 3 | 4 | 43:31 |
7 | GKS GIEKSA II KATOWICE S.A. | 16 | 28 | 8 | 4 | 4 | 27:19 |
8 | KS GÓRNIK PIASKI | 16 | 23 | 6 | 5 | 5 | 34:32 |
9 | CKS CZELADŹ | 17 | 21 | 6 | 3 | 8 | 35:32 |
10 | BKS SARMACJA BĘDZIN | 16 | 18 | 5 | 3 | 8 | 22:28 |
11 | LKS OSTOJA ŻELISŁAWICE | 16 | 16 | 4 | 4 | 8 | 19:42 |
12 | LKS POGOŃ IMIELIN | 16 | 16 | 5 | 1 | 10 | 15:39 |
13 | LKS UNIA KOSZTOWY | 15 | 11 | 3 | 2 | 10 | 16:32 |
14 | KP WARTA ZAWIERCIE | 16 | 8 | 2 | 2 | 12 | 14:38 |
15 | LKS ORZEŁ MOKRE | 15 | 7 | 1 | 4 | 10 | 15:38 |
16 | MKS ŁAZOWIANKA - WYSOKA ŁAZY | 16 | 6 | 0 | 6 | 10 | 14:68 |
Kolejka nr 22 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-03-16/15:00 | CKS CZELADŹ | - | AKS MIKOŁÓW | 3:2 |
2024-05-01/10:00 | GKS GIEKSA II KATOWICE S.A. | - | LKS ORZEŁ MOKRE | -:- |
2024-05-01/13:00 | LKS POGOŃ IMIELIN | - | BKS SARMACJA BĘDZIN | -:- |
2024-05-01/17:00 | KP WARTA ZAWIERCIE | - | LKS OSTOJA ŻELISŁAWICE | -:- |
2024-05-01/17:00 | MKS GÓRNIK WOJKOWICE | - | GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA | -:- |
2024-05-01/17:00 | MKS ŁAZOWIANKA - WYSOKA ŁAZY | - | LKS UNIA KOSZTOWY | -:- |
2024-05-01/17:00 | KS GÓRNIK PIASKI | - | KS CYKLON ROGOŹNIK | -:- |
2024-05-01/17:00 | RUCH II CHORZÓW S.A. | - | MKS ŚLĄSK DEMARKO ŚWIĘTOCHŁOWICE | -:- |
Kolejka nr 22 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-03-16/15:00 | CKS CZELADŹ | - | AKS MIKOŁÓW | 3:2 |
Kolejka nr 16 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-03-23/11:00 | KP WARTA ZAWIERCIE | - | LKS POGOŃ IMIELIN | 2:3 |
2024-03-23/11:00 | KS GÓRNIK PIASKI | - | LKS OSTOJA ŻELISŁAWICE | 2:1 |
2024-03-23/11:00 | LKS ORZEŁ MOKRE | - | AKS MIKOŁÓW | 0:2 |
2024-03-23/15:00 | GKS GIEKSA II KATOWICE S.A. | - | MKS ŁAZOWIANKA - WYSOKA ŁAZY | 2:0 |
2024-03-23/15:30 | CKS CZELADŹ | - | MKS GÓRNIK WOJKOWICE | 0:2 |
2024-03-23/15:30 | MKS ŚLĄSK DEMARKO ŚWIĘTOCHŁOWICE | - | LKS UNIA KOSZTOWY | 4:0 |
2024-03-23/15:30 | KS CYKLON ROGOŹNIK | - | BKS SARMACJA BĘDZIN | 1:1 |
2024-03-24/11:00 | RUCH II CHORZÓW S.A. | - | GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA | 6:0 |
Kolejka nr 15 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-11-10/18:30 | AKS MIKOŁÓW | - | BKS SARMACJA BĘDZIN | 3:0 |
2023-11-11/10:00 | KP WARTA ZAWIERCIE | - | LKS ORZEŁ MOKRE | 2:1 |
2023-11-11/11:00 | KS GÓRNIK PIASKI | - | MKS GÓRNIK WOJKOWICE | 1:1 |
2023-11-11/13:00 | MKS ŚLĄSK DEMARKO ŚWIĘTOCHŁOWICE | - | GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA | 2:4 |
2023-11-11/13:30 | KS CYKLON ROGOŹNIK | - | LKS UNIA KOSZTOWY | 0:3 |
2023-11-11/13:30 | CKS CZELADŹ | - | MKS ŁAZOWIANKA - WYSOKA ŁAZY | 8:0 |
2023-11-12/11:30 | RUCH II CHORZÓW S.A. | - | LKS OSTOJA ŻELISŁAWICE | 8:0 |
2023-11-12/15:30 | GKS GIEKSA II KATOWICE S.A. | - | LKS POGOŃ IMIELIN | 1:0 |
Kolejka nr 14 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-11-04/11:00 | KP WARTA ZAWIERCIE | - | GKS GIEKSA II KATOWICE S.A. | 1:2 |
2023-11-04/11:00 | LKS OSTOJA ŻELISŁAWICE | - | MKS ŚLĄSK DEMARKO ŚWIĘTOCHŁOWICE | 1:2 |
2023-11-04/11:00 | GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA | - | KS CYKLON ROGOŹNIK | 2:0 |
2023-11-04/11:00 | BKS SARMACJA BĘDZIN | - | LKS ORZEŁ MOKRE | 2:0 |
2023-11-04/14:00 | LKS POGOŃ IMIELIN | - | CKS CZELADŹ | 0:1 |
2023-11-04/14:00 | MKS ŁAZOWIANKA - WYSOKA ŁAZY | - | KS GÓRNIK PIASKI | 1:6 |
2023-11-04/14:00 | MKS GÓRNIK WOJKOWICE | - | RUCH II CHORZÓW S.A. | 0:4 |
2023-11-04/14:00 | LKS UNIA KOSZTOWY | - | AKS MIKOŁÓW | 0:4 |
Kolejka nr 13 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-10-28/11:00 | BKS SARMACJA BĘDZIN | - | KP WARTA ZAWIERCIE | 0:0 |
2023-10-28/11:00 | AKS MIKOŁÓW | - | GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA | 4:1 |
2023-10-28/11:00 | RUCH II CHORZÓW S.A. | - | MKS ŁAZOWIANKA - WYSOKA ŁAZY | 16:1 |
2023-10-28/15:00 | KS CYKLON ROGOŹNIK | - | LKS OSTOJA ŻELISŁAWICE | 9:0 |
2023-10-28/15:00 | KS GÓRNIK PIASKI | - | LKS POGOŃ IMIELIN | 3:3 |
2023-10-28/15:00 | CKS CZELADŹ | - | GKS GIEKSA II KATOWICE S.A. | 2:3 |
2023-11-18/11:00 | MKS ŚLĄSK DEMARKO ŚWIĘTOCHŁOWICE | - | MKS GÓRNIK WOJKOWICE | 3:1 |
Kolejka nr 12 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-10-21/11:00 | KP WARTA ZAWIERCIE | - | CKS CZELADŹ | 2:1 |
2023-10-21/11:00 | LKS OSTOJA ŻELISŁAWICE | - | AKS MIKOŁÓW | 2:4 |
2023-10-21/11:00 | GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA | - | LKS ORZEŁ MOKRE | 3:1 |
2023-10-21/14:30 | GKS GIEKSA II KATOWICE S.A. | - | KS GÓRNIK PIASKI | 3:0 |
2023-10-21/15:00 | LKS POGOŃ IMIELIN | - | RUCH II CHORZÓW S.A. | 0:3 |
2023-10-21/15:00 | MKS ŁAZOWIANKA - WYSOKA ŁAZY | - | MKS ŚLĄSK DEMARKO ŚWIĘTOCHŁOWICE | 0:8 |
2023-10-21/15:00 | MKS GÓRNIK WOJKOWICE | - | KS CYKLON ROGOŹNIK | 2:2 |
2023-10-21/15:00 | LKS UNIA KOSZTOWY | - | BKS SARMACJA BĘDZIN | 0:3 |
Kolejka nr 11 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-10-14/10:00 | MKS ŚLĄSK DEMARKO ŚWIĘTOCHŁOWICE | - | LKS POGOŃ IMIELIN | 0:1 |
2023-10-14/11:00 | BKS SARMACJA BĘDZIN | - | GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA | 0:5 |
2023-10-14/11:00 | LKS ORZEŁ MOKRE | - | LKS OSTOJA ŻELISŁAWICE | 0:0 |
2023-10-14/11:00 | AKS MIKOŁÓW | - | MKS GÓRNIK WOJKOWICE | 6:0 |
2023-10-14/11:00 | RUCH II CHORZÓW S.A. | - | GKS GIEKSA II KATOWICE S.A. | 1:1 |
2023-10-14/15:00 | LKS UNIA KOSZTOWY | - | KP WARTA ZAWIERCIE | 3:1 |
2023-10-14/15:00 | KS CYKLON ROGOŹNIK | - | MKS ŁAZOWIANKA - WYSOKA ŁAZY | 2:0 |
2023-10-14/15:00 | KS GÓRNIK PIASKI | - | CKS CZELADŹ | 2:2 |
Kolejka nr 10 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-10-07/11:00 | KP WARTA ZAWIERCIE | - | KS GÓRNIK PIASKI | 3:4 |
2023-10-07/11:00 | LKS POGOŃ IMIELIN | - | KS CYKLON ROGOŹNIK | 0:1 |
2023-10-07/11:00 | LKS OSTOJA ŻELISŁAWICE | - | BKS SARMACJA BĘDZIN | 2:3 |
2023-10-07/11:00 | GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA | - | LKS UNIA KOSZTOWY | 3:0 |
2023-10-07/15:30 | MKS ŁAZOWIANKA - WYSOKA ŁAZY | - | AKS MIKOŁÓW | 0:9 |
2023-10-07/15:30 | MKS GÓRNIK WOJKOWICE | - | LKS ORZEŁ MOKRE | 1:1 |
2023-10-08/10:00 | GKS GIEKSA II KATOWICE S.A. | - | MKS ŚLĄSK DEMARKO ŚWIĘTOCHŁOWICE | 0:2 |
2023-10-08/11:00 | CKS CZELADŹ | - | RUCH II CHORZÓW S.A. | 1:4 |
Kolejka nr 9 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-09-30/11:00 | GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA | - | KP WARTA ZAWIERCIE | 3:1 |
2023-09-30/11:00 | BKS SARMACJA BĘDZIN | - | MKS GÓRNIK WOJKOWICE | 1:3 |
2023-09-30/11:00 | LKS ORZEŁ MOKRE | - | MKS ŁAZOWIANKA - WYSOKA ŁAZY | 2:2 |
2023-09-30/11:00 | RUCH II CHORZÓW S.A. | - | KS GÓRNIK PIASKI | 3:0 |
2023-09-30/16:00 | LKS UNIA KOSZTOWY | - | LKS OSTOJA ŻELISŁAWICE | 0:1 |
2023-09-30/16:00 | AKS MIKOŁÓW | - | LKS POGOŃ IMIELIN | 11:0 |
2023-09-30/16:00 | KS CYKLON ROGOŹNIK | - | GKS GIEKSA II KATOWICE S.A. | 3:2 |
2023-10-01/11:00 | MKS ŚLĄSK DEMARKO ŚWIĘTOCHŁOWICE | - | CKS CZELADŹ | 2:1 |
Kolejka nr 8 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-09-23/11:00 | KP WARTA ZAWIERCIE | - | RUCH II CHORZÓW S.A. | 0:3 |
2023-09-23/11:00 | CKS CZELADŹ | - | KS CYKLON ROGOŹNIK | 1:3 |
2023-09-23/11:00 | MKS GÓRNIK WOJKOWICE | - | LKS UNIA KOSZTOWY | 3:1 |
2023-09-23/11:00 | LKS OSTOJA ŻELISŁAWICE | - | GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA | 2:2 |
2023-09-23/16:00 | KS GÓRNIK PIASKI | - | MKS ŚLĄSK DEMARKO ŚWIĘTOCHŁOWICE | 5:1 |
2023-09-23/16:00 | LKS POGOŃ IMIELIN | - | LKS ORZEŁ MOKRE | 1:2 |
2023-09-23/16:00 | MKS ŁAZOWIANKA - WYSOKA ŁAZY | - | BKS SARMACJA BĘDZIN | 0:3 |
2023-09-24/17:30 | GKS GIEKSA II KATOWICE S.A. | - | AKS MIKOŁÓW | 1:3 |
Kolejka nr 7 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-09-16/11:00 | LKS OSTOJA ŻELISŁAWICE | - | KP WARTA ZAWIERCIE | 2:0 |
2023-09-16/11:00 | GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA | - | MKS GÓRNIK WOJKOWICE | 1:2 |
2023-09-16/11:00 | BKS SARMACJA BĘDZIN | - | LKS POGOŃ IMIELIN | 4:0 |
2023-09-16/11:00 | LKS ORZEŁ MOKRE | - | GKS GIEKSA II KATOWICE S.A. | 0:2 |
2023-09-16/11:00 | MKS ŚLĄSK DEMARKO ŚWIĘTOCHŁOWICE | - | RUCH II CHORZÓW S.A. | 4:3 |
2023-09-16/16:00 | LKS UNIA KOSZTOWY | - | MKS ŁAZOWIANKA - WYSOKA ŁAZY | 0:0 |
2023-09-16/16:00 | AKS MIKOŁÓW | - | CKS CZELADŹ | 4:1 |
2023-09-16/16:00 | KS CYKLON ROGOŹNIK | - | KS GÓRNIK PIASKI | 2:2 |
Kolejka nr 6 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-09-09/11:00 | RUCH II CHORZÓW S.A. | - | KS CYKLON ROGOŹNIK | 0:2 |
2023-09-09/12:30 | GKS GIEKSA II KATOWICE S.A. | - | BKS SARMACJA BĘDZIN | 1:1 |
2023-09-09/16:00 | KP WARTA ZAWIERCIE | - | MKS ŚLĄSK DEMARKO ŚWIĘTOCHŁOWICE | 0:3 |
2023-09-09/16:00 | KS GÓRNIK PIASKI | - | AKS MIKOŁÓW | 1:3 |
2023-09-09/16:00 | CKS CZELADŹ | - | LKS ORZEŁ MOKRE | 1:1 |
2023-09-09/16:00 | LKS POGOŃ IMIELIN | - | LKS UNIA KOSZTOWY | 2:1 |
2023-09-09/16:00 | MKS ŁAZOWIANKA - WYSOKA ŁAZY | - | GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA | 3:3 |
2023-09-09/16:00 | MKS GÓRNIK WOJKOWICE | - | LKS OSTOJA ŻELISŁAWICE | 4:1 |
Kolejka nr 5 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-09-02/11:00 | LKS OSTOJA ŻELISŁAWICE | - | MKS ŁAZOWIANKA - WYSOKA ŁAZY | 3:3 |
2023-09-02/11:00 | GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA | - | LKS POGOŃ IMIELIN | 5:0 |
2023-09-02/11:00 | BKS SARMACJA BĘDZIN | - | CKS CZELADŹ | 2:3 |
2023-09-02/11:00 | LKS ORZEŁ MOKRE | - | KS GÓRNIK PIASKI | 2:3 |
2023-09-02/16:30 | MKS GÓRNIK WOJKOWICE | - | KP WARTA ZAWIERCIE | 3:1 |
2023-09-02/16:30 | LKS UNIA KOSZTOWY | - | GKS GIEKSA II KATOWICE S.A. | 1:3 |
2023-09-02/16:30 | AKS MIKOŁÓW | - | RUCH II CHORZÓW S.A. | 1:3 |
2023-09-03/16:30 | KS CYKLON ROGOŹNIK | - | MKS ŚLĄSK DEMARKO ŚWIĘTOCHŁOWICE | 2:1 |
Kolejka nr 4 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-08-26/10:00 | RUCH II CHORZÓW S.A. | - | LKS ORZEŁ MOKRE | 8:0 |
2023-08-26/11:00 | MKS ŚLĄSK DEMARKO ŚWIĘTOCHŁOWICE | - | AKS MIKOŁÓW | 0:2 |
2023-08-26/11:00 | CKS CZELADŹ | - | LKS UNIA KOSZTOWY | 3:1 |
2023-08-26/11:00 | LKS POGOŃ IMIELIN | - | LKS OSTOJA ŻELISŁAWICE | 0:1 |
2023-08-26/11:00 | MKS ŁAZOWIANKA - WYSOKA ŁAZY | - | MKS GÓRNIK WOJKOWICE | 1:2 |
2023-08-26/17:00 | KP WARTA ZAWIERCIE | - | KS CYKLON ROGOŹNIK | 1:4 |
2023-08-26/17:00 | KS GÓRNIK PIASKI | - | BKS SARMACJA BĘDZIN | 2:0 |
2023-08-27/16:30 | GKS GIEKSA II KATOWICE S.A. | - | GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA | 4:2 |
Kolejka nr 3 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-08-19/11:00 | MKS ŁAZOWIANKA - WYSOKA ŁAZY | - | KP WARTA ZAWIERCIE | 0:0 |
2023-08-19/11:00 | GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA | - | CKS CZELADŹ | 3:3 |
2023-08-19/11:00 | BKS SARMACJA BĘDZIN | - | RUCH II CHORZÓW S.A. | 2:4 |
2023-08-19/11:00 | LKS ORZEŁ MOKRE | - | MKS ŚLĄSK DEMARKO ŚWIĘTOCHŁOWICE | 3:4 |
2023-08-19/15:00 | AKS MIKOŁÓW | - | KS CYKLON ROGOŹNIK | 2:0 |
2023-08-19/17:00 | MKS GÓRNIK WOJKOWICE | - | LKS POGOŃ IMIELIN | 3:0 |
2023-08-19/17:00 | LKS OSTOJA ŻELISŁAWICE | - | GKS GIEKSA II KATOWICE S.A. | 0:0 |
2023-08-19/17:00 | LKS UNIA KOSZTOWY | - | KS GÓRNIK PIASKI | 1:1 |
Kolejka nr 2 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-08-15/11:00 | MKS ŚLĄSK DEMARKO ŚWIĘTOCHŁOWICE | - | BKS SARMACJA BĘDZIN | 1:0 |
2023-08-15/11:00 | KS GÓRNIK PIASKI | - | GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA | 1:3 |
2023-08-15/11:00 | GKS GIEKSA II KATOWICE S.A. | - | MKS GÓRNIK WOJKOWICE | 0:1 |
2023-08-15/11:00 | LKS POGOŃ IMIELIN | - | MKS ŁAZOWIANKA - WYSOKA ŁAZY | 2:1 |
2023-08-15/17:00 | KP WARTA ZAWIERCIE | - | AKS MIKOŁÓW | 0:3 |
2023-08-15/17:00 | KS CYKLON ROGOŹNIK | - | LKS ORZEŁ MOKRE | 4:0 |
2023-08-15/17:00 | RUCH II CHORZÓW S.A. | - | LKS UNIA KOSZTOWY | 1:3 |
2023-08-15/17:00 | CKS CZELADŹ | - | LKS OSTOJA ŻELISŁAWICE | 4:0 |
Kolejka nr 1 | ||||
---|---|---|---|---|
2023-08-12/11:00 | GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA | - | RUCH II CHORZÓW S.A. | 3:2 |
2023-08-12/11:00 | BKS SARMACJA BĘDZIN | - | KS CYKLON ROGOŹNIK | 0:3 |
2023-08-12/11:00 | AKS MIKOŁÓW | - | LKS ORZEŁ MOKRE | 3:2 |
2023-08-12/17:00 | LKS POGOŃ IMIELIN | - | KP WARTA ZAWIERCIE | 3:0 |
2023-08-12/17:00 | MKS ŁAZOWIANKA - WYSOKA ŁAZY | - | GKS GIEKSA II KATOWICE S.A. | 2:2 |
2023-08-12/17:00 | MKS GÓRNIK WOJKOWICE | - | CKS CZELADŹ | 1:0 |
2023-08-12/17:00 | LKS OSTOJA ŻELISŁAWICE | - | KS GÓRNIK PIASKI | 3:1 |
2023-08-12/17:00 | LKS UNIA KOSZTOWY | - | MKS ŚLĄSK DEMARKO ŚWIĘTOCHŁOWICE | 2:3 |
Kolejka nr 13 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-04-18/17:30 | LKS ORZEŁ MOKRE | - | LKS UNIA KOSZTOWY | -:- |
Kolejka nr 17 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-03-30/11:00 | AKS MIKOŁÓW | - | KP WARTA ZAWIERCIE | -:- |
2024-03-30/11:00 | LKS ORZEŁ MOKRE | - | KS CYKLON ROGOŹNIK | -:- |
2024-03-30/11:00 | BKS SARMACJA BĘDZIN | - | MKS ŚLĄSK DEMARKO ŚWIĘTOCHŁOWICE | -:- |
2024-03-30/11:00 | GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA | - | KS GÓRNIK PIASKI | -:- |
2024-03-30/13:00 | LKS UNIA KOSZTOWY | - | RUCH II CHORZÓW S.A. | -:- |
2024-03-30/13:00 | LKS OSTOJA ŻELISŁAWICE | - | CKS CZELADŹ | -:- |
2024-03-30/13:00 | MKS GÓRNIK WOJKOWICE | - | GKS GIEKSA II KATOWICE S.A. | -:- |
2024-03-30/13:00 | MKS ŁAZOWIANKA - WYSOKA ŁAZY | - | LKS POGOŃ IMIELIN | -:- |
Kolejka nr 18 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-04-06/11:00 | LKS POGOŃ IMIELIN | - | MKS GÓRNIK WOJKOWICE | -:- |
2024-04-06/12:30 | GKS GIEKSA II KATOWICE S.A. | - | LKS OSTOJA ŻELISŁAWICE | -:- |
2024-04-06/16:00 | KP WARTA ZAWIERCIE | - | MKS ŁAZOWIANKA - WYSOKA ŁAZY | -:- |
2024-04-06/16:00 | CKS CZELADŹ | - | GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA | -:- |
2024-04-06/16:00 | KS GÓRNIK PIASKI | - | LKS UNIA KOSZTOWY | -:- |
2024-04-06/16:30 | KS CYKLON ROGOŹNIK | - | AKS MIKOŁÓW | -:- |
2024-04-06/17:00 | MKS ŚLĄSK DEMARKO ŚWIĘTOCHŁOWICE | - | LKS ORZEŁ MOKRE | -:- |
2024-04-07/11:00 | RUCH II CHORZÓW S.A. | - | BKS SARMACJA BĘDZIN | -:- |
Kolejka nr 19 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-04-13/11:00 | LKS ORZEŁ MOKRE | - | RUCH II CHORZÓW S.A. | -:- |
2024-04-13/11:00 | BKS SARMACJA BĘDZIN | - | KS GÓRNIK PIASKI | -:- |
2024-04-13/11:00 | GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA | - | GKS GIEKSA II KATOWICE S.A. | -:- |
2024-04-13/16:00 | KS CYKLON ROGOŹNIK | - | KP WARTA ZAWIERCIE | -:- |
2024-04-13/16:00 | AKS MIKOŁÓW | - | MKS ŚLĄSK DEMARKO ŚWIĘTOCHŁOWICE | -:- |
2024-04-13/16:00 | LKS UNIA KOSZTOWY | - | CKS CZELADŹ | -:- |
2024-04-13/16:00 | LKS OSTOJA ŻELISŁAWICE | - | LKS POGOŃ IMIELIN | -:- |
2024-04-13/16:00 | MKS GÓRNIK WOJKOWICE | - | MKS ŁAZOWIANKA - WYSOKA ŁAZY | -:- |
Kolejka nr 20 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-04-20/10:00 | RUCH II CHORZÓW S.A. | - | AKS MIKOŁÓW | -:- |
2024-04-20/15:00 | GKS GIEKSA II KATOWICE S.A. | - | LKS UNIA KOSZTOWY | -:- |
2024-04-20/16:30 | KP WARTA ZAWIERCIE | - | MKS GÓRNIK WOJKOWICE | -:- |
2024-04-20/16:30 | MKS ŁAZOWIANKA - WYSOKA ŁAZY | - | LKS OSTOJA ŻELISŁAWICE | -:- |
2024-04-20/16:30 | LKS POGOŃ IMIELIN | - | GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA | -:- |
2024-04-20/16:30 | CKS CZELADŹ | - | BKS SARMACJA BĘDZIN | -:- |
2024-04-20/16:30 | KS GÓRNIK PIASKI | - | LKS ORZEŁ MOKRE | -:- |
2024-04-20/17:00 | MKS ŚLĄSK DEMARKO ŚWIĘTOCHŁOWICE | - | KS CYKLON ROGOŹNIK | -:- |
Kolejka nr 21 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-04-27/11:00 | LKS ORZEŁ MOKRE | - | CKS CZELADŹ | -:- |
2024-04-27/11:00 | BKS SARMACJA BĘDZIN | - | GKS GIEKSA II KATOWICE S.A. | -:- |
2024-04-27/11:00 | GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA | - | MKS ŁAZOWIANKA - WYSOKA ŁAZY | -:- |
2024-04-27/16:30 | KS CYKLON ROGOŹNIK | - | RUCH II CHORZÓW S.A. | -:- |
2024-04-27/16:30 | AKS MIKOŁÓW | - | KS GÓRNIK PIASKI | -:- |
2024-04-27/16:30 | LKS UNIA KOSZTOWY | - | LKS POGOŃ IMIELIN | -:- |
2024-04-27/16:30 | LKS OSTOJA ŻELISŁAWICE | - | MKS GÓRNIK WOJKOWICE | -:- |
2024-04-27/17:00 | MKS ŚLĄSK DEMARKO ŚWIĘTOCHŁOWICE | - | KP WARTA ZAWIERCIE | -:- |
Kolejka nr 22 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-05-01/10:00 | GKS GIEKSA II KATOWICE S.A. | - | LKS ORZEŁ MOKRE | -:- |
2024-05-01/13:00 | LKS POGOŃ IMIELIN | - | BKS SARMACJA BĘDZIN | -:- |
2024-05-01/17:00 | KP WARTA ZAWIERCIE | - | LKS OSTOJA ŻELISŁAWICE | -:- |
2024-05-01/17:00 | MKS GÓRNIK WOJKOWICE | - | GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA | -:- |
2024-05-01/17:00 | MKS ŁAZOWIANKA - WYSOKA ŁAZY | - | LKS UNIA KOSZTOWY | -:- |
2024-05-01/17:00 | KS GÓRNIK PIASKI | - | KS CYKLON ROGOŹNIK | -:- |
2024-05-01/17:00 | RUCH II CHORZÓW S.A. | - | MKS ŚLĄSK DEMARKO ŚWIĘTOCHŁOWICE | -:- |
Kolejka nr 23 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-05-04/11:00 | LKS ORZEŁ MOKRE | - | LKS POGOŃ IMIELIN | -:- |
2024-05-04/11:00 | GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA | - | LKS OSTOJA ŻELISŁAWICE | -:- |
2024-05-04/17:00 | RUCH II CHORZÓW S.A. | - | KP WARTA ZAWIERCIE | -:- |
2024-05-04/17:00 | MKS ŚLĄSK DEMARKO ŚWIĘTOCHŁOWICE | - | KS GÓRNIK PIASKI | -:- |
2024-05-04/17:00 | KS CYKLON ROGOŹNIK | - | CKS CZELADŹ | -:- |
2024-05-04/17:00 | LKS UNIA KOSZTOWY | - | MKS GÓRNIK WOJKOWICE | -:- |
2024-05-05/11:00 | BKS SARMACJA BĘDZIN | - | MKS ŁAZOWIANKA - WYSOKA ŁAZY | -:- |
2024-05-08/19:00 | AKS MIKOŁÓW | - | GKS GIEKSA II KATOWICE S.A. | -:- |
Kolejka nr 24 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-05-11/11:00 | MKS GÓRNIK WOJKOWICE | - | BKS SARMACJA BĘDZIN | -:- |
2024-05-11/17:00 | KP WARTA ZAWIERCIE | - | GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA | -:- |
2024-05-11/17:00 | LKS OSTOJA ŻELISŁAWICE | - | LKS UNIA KOSZTOWY | -:- |
2024-05-11/17:00 | MKS ŁAZOWIANKA - WYSOKA ŁAZY | - | LKS ORZEŁ MOKRE | -:- |
2024-05-11/17:00 | LKS POGOŃ IMIELIN | - | AKS MIKOŁÓW | -:- |
2024-05-11/17:00 | CKS CZELADŹ | - | MKS ŚLĄSK DEMARKO ŚWIĘTOCHŁOWICE | -:- |
2024-05-11/17:00 | KS GÓRNIK PIASKI | - | RUCH II CHORZÓW S.A. | -:- |
2024-05-11/17:30 | GKS GIEKSA II KATOWICE S.A. | - | KS CYKLON ROGOŹNIK | -:- |
Kolejka nr 25 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-05-18/11:00 | LKS ORZEŁ MOKRE | - | MKS GÓRNIK WOJKOWICE | -:- |
2024-05-18/11:00 | BKS SARMACJA BĘDZIN | - | LKS OSTOJA ŻELISŁAWICE | -:- |
2024-05-18/17:00 | KS GÓRNIK PIASKI | - | KP WARTA ZAWIERCIE | -:- |
2024-05-18/17:00 | RUCH II CHORZÓW S.A. | - | CKS CZELADŹ | -:- |
2024-05-18/17:00 | MKS ŚLĄSK DEMARKO ŚWIĘTOCHŁOWICE | - | GKS GIEKSA II KATOWICE S.A. | -:- |
2024-05-18/17:00 | KS CYKLON ROGOŹNIK | - | LKS POGOŃ IMIELIN | -:- |
2024-05-18/17:00 | AKS MIKOŁÓW | - | MKS ŁAZOWIANKA - WYSOKA ŁAZY | -:- |
2024-05-18/17:00 | LKS UNIA KOSZTOWY | - | GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA | -:- |
Kolejka nr 26 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-05-25/11:00 | GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA | - | BKS SARMACJA BĘDZIN | -:- |
2024-05-25/15:00 | GKS GIEKSA II KATOWICE S.A. | - | RUCH II CHORZÓW S.A. | -:- |
2024-05-25/17:00 | KP WARTA ZAWIERCIE | - | LKS UNIA KOSZTOWY | -:- |
2024-05-25/17:00 | LKS OSTOJA ŻELISŁAWICE | - | LKS ORZEŁ MOKRE | -:- |
2024-05-25/17:00 | MKS GÓRNIK WOJKOWICE | - | AKS MIKOŁÓW | -:- |
2024-05-25/17:00 | MKS ŁAZOWIANKA - WYSOKA ŁAZY | - | KS CYKLON ROGOŹNIK | -:- |
2024-05-25/17:00 | LKS POGOŃ IMIELIN | - | MKS ŚLĄSK DEMARKO ŚWIĘTOCHŁOWICE | -:- |
2024-05-25/17:00 | CKS CZELADŹ | - | KS GÓRNIK PIASKI | -:- |
Kolejka nr 27 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-06-01/11:00 | LKS ORZEŁ MOKRE | - | GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA | -:- |
2024-06-01/11:00 | BKS SARMACJA BĘDZIN | - | LKS UNIA KOSZTOWY | -:- |
2024-06-01/17:00 | CKS CZELADŹ | - | KP WARTA ZAWIERCIE | -:- |
2024-06-01/17:00 | KS GÓRNIK PIASKI | - | GKS GIEKSA II KATOWICE S.A. | -:- |
2024-06-01/17:00 | RUCH II CHORZÓW S.A. | - | LKS POGOŃ IMIELIN | -:- |
2024-06-01/17:00 | MKS ŚLĄSK DEMARKO ŚWIĘTOCHŁOWICE | - | MKS ŁAZOWIANKA - WYSOKA ŁAZY | -:- |
2024-06-01/17:00 | KS CYKLON ROGOŹNIK | - | MKS GÓRNIK WOJKOWICE | -:- |
2024-06-01/17:00 | AKS MIKOŁÓW | - | LKS OSTOJA ŻELISŁAWICE | -:- |
Kolejka nr 28 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-06-08/11:00 | GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA | - | AKS MIKOŁÓW | -:- |
2024-06-08/15:00 | GKS GIEKSA II KATOWICE S.A. | - | CKS CZELADŹ | -:- |
2024-06-08/17:00 | KP WARTA ZAWIERCIE | - | BKS SARMACJA BĘDZIN | -:- |
2024-06-08/17:00 | LKS UNIA KOSZTOWY | - | LKS ORZEŁ MOKRE | -:- |
2024-06-08/17:00 | LKS OSTOJA ŻELISŁAWICE | - | KS CYKLON ROGOŹNIK | -:- |
2024-06-08/17:00 | MKS GÓRNIK WOJKOWICE | - | MKS ŚLĄSK DEMARKO ŚWIĘTOCHŁOWICE | -:- |
2024-06-08/17:00 | MKS ŁAZOWIANKA - WYSOKA ŁAZY | - | RUCH II CHORZÓW S.A. | -:- |
2024-06-08/17:00 | LKS POGOŃ IMIELIN | - | KS GÓRNIK PIASKI | -:- |
Kolejka nr 29 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-06-15/11:00 | LKS ORZEŁ MOKRE | - | BKS SARMACJA BĘDZIN | -:- |
2024-06-15/12:30 | GKS GIEKSA II KATOWICE S.A. | - | KP WARTA ZAWIERCIE | -:- |
2024-06-15/17:00 | CKS CZELADŹ | - | LKS POGOŃ IMIELIN | -:- |
2024-06-15/17:00 | KS GÓRNIK PIASKI | - | MKS ŁAZOWIANKA - WYSOKA ŁAZY | -:- |
2024-06-15/17:00 | RUCH II CHORZÓW S.A. | - | MKS GÓRNIK WOJKOWICE | -:- |
2024-06-15/17:00 | MKS ŚLĄSK DEMARKO ŚWIĘTOCHŁOWICE | - | LKS OSTOJA ŻELISŁAWICE | -:- |
2024-06-15/17:00 | KS CYKLON ROGOŹNIK | - | GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA | -:- |
2024-06-15/17:00 | AKS MIKOŁÓW | - | LKS UNIA KOSZTOWY | -:- |
Kolejka nr 30 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-06-22/11:00 | BKS SARMACJA BĘDZIN | - | AKS MIKOŁÓW | -:- |
2024-06-22/11:00 | GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA | - | MKS ŚLĄSK DEMARKO ŚWIĘTOCHŁOWICE | -:- |
2024-06-22/17:00 | LKS OSTOJA ŻELISŁAWICE | - | RUCH II CHORZÓW S.A. | -:- |
2024-06-23/11:00 | LKS ORZEŁ MOKRE | - | KP WARTA ZAWIERCIE | -:- |
2024-06-23/18:00 | LKS UNIA KOSZTOWY | - | KS CYKLON ROGOŹNIK | -:- |
2024-06-23/18:00 | MKS GÓRNIK WOJKOWICE | - | KS GÓRNIK PIASKI | -:- |
2024-06-23/18:00 | MKS ŁAZOWIANKA - WYSOKA ŁAZY | - | CKS CZELADŹ | -:- |
2024-06-23/18:00 | LKS POGOŃ IMIELIN | - | GKS GIEKSA II KATOWICE S.A. | -:- |