Lp. | Drużyna | M | Pkt | Z | R | P | +/- |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | KS CZARNI SOSNOWIEC SP. Z O.O. | 10 | 28 | 9 | 1 | 0 | 56:4 |
2 | LKS JEDNOŚĆ STRZYŻOWICE | 10 | 25 | 8 | 1 | 1 | 29:14 |
3 | LKS PROMIEŃ STRZEMIESZYCE MAŁE | 10 | 20 | 6 | 2 | 2 | 35:14 |
4 | KRS TKKF ZEW | 10 | 19 | 5 | 4 | 1 | 34:9 |
5 | UKS SŁAWKÓW | 10 | 18 | 6 | 0 | 4 | 18:18 |
6 | MKS GÓRNIK II WOJKOWICE | 10 | 17 | 5 | 2 | 3 | 34:19 |
7 | KS GMINY II PSARY | 10 | 10 | 3 | 1 | 6 | 18:33 |
8 | LUKS PŁOMIEŃ NIEGOWONICZKI 2018 | 10 | 9 | 3 | 0 | 7 | 13:31 |
9 | MKS ŁAZOWIANKA - WYSOKA II ŁAZY | 10 | 8 | 2 | 2 | 6 | 17:34 |
10 | KS STRAŻAK NOWA WIEŚ | 9 | 1 | 0 | 1 | 8 | 6:38 |
11 | JURAJSKA SP WARTA ZAWIERCIE | 9 | 0 | 0 | 0 | 9 | 9:55 |
Kolejka nr 11 | ||||
---|---|---|---|---|
2019-11-02/14:00 | LKS JEDNOŚĆ STRZYŻOWICE | - | KS GMINY II PSARY | 5:0 |
2019-11-02/14:00 | UKS SŁAWKÓW | - | KRS TKKF ZEW | 0:1 |
2019-11-03/14:00 | JURAJSKA SP WARTA ZAWIERCIE | - | KS CZARNI SOSNOWIEC SP. Z O.O. | 1:13 |
2019-11-03/14:00 | MKS GÓRNIK II WOJKOWICE | - | LUKS PŁOMIEŃ NIEGOWONICZKI 2018 | 5:1 |
2019-11-03/14:00 | LKS PROMIEŃ STRZEMIESZYCE MAŁE | - | MKS ŁAZOWIANKA - WYSOKA II ŁAZY | 4:2 |
Kolejka nr 11 | ||||
---|---|---|---|---|
2019-11-02/14:00 | LKS JEDNOŚĆ STRZYŻOWICE | - | KS GMINY II PSARY | 5:0 |
2019-11-02/14:00 | UKS SŁAWKÓW | - | KRS TKKF ZEW | 0:1 |
2019-11-03/14:00 | JURAJSKA SP WARTA ZAWIERCIE | - | KS CZARNI SOSNOWIEC SP. Z O.O. | 1:13 |
2019-11-03/14:00 | MKS GÓRNIK II WOJKOWICE | - | LUKS PŁOMIEŃ NIEGOWONICZKI 2018 | 5:1 |
2019-11-03/14:00 | LKS PROMIEŃ STRZEMIESZYCE MAŁE | - | MKS ŁAZOWIANKA - WYSOKA II ŁAZY | 4:2 |
Kolejka nr 10 | ||||
---|---|---|---|---|
2019-10-26/14:30 | KRS TKKF ZEW | - | MKS GÓRNIK II WOJKOWICE | 1:1 |
2019-10-27/14:30 | MKS ŁAZOWIANKA - WYSOKA II ŁAZY | - | UKS SŁAWKÓW | 0:2 |
2019-10-27/14:30 | LUKS PŁOMIEŃ NIEGOWONICZKI 2018 | - | LKS JEDNOŚĆ STRZYŻOWICE | 0:3 |
2019-10-27/14:30 | KS GMINY II PSARY | - | JURAJSKA SP WARTA ZAWIERCIE | 2:0 |
2019-10-27/14:30 | KS CZARNI SOSNOWIEC SP. Z O.O. | - | KS STRAŻAK NOWA WIEŚ | 6:0 |
Kolejka nr 9 | ||||
---|---|---|---|---|
2019-10-19/15:00 | LKS JEDNOŚĆ STRZYŻOWICE | - | KRS TKKF ZEW | 4:0 |
2019-10-19/15:00 | UKS SŁAWKÓW | - | LKS PROMIEŃ STRZEMIESZYCE MAŁE | 1:3 |
2019-10-20/15:00 | KS STRAŻAK NOWA WIEŚ | - | KS GMINY II PSARY | 2:2 |
2019-10-20/15:00 | JURAJSKA SP WARTA ZAWIERCIE | - | LUKS PŁOMIEŃ NIEGOWONICZKI 2018 | 1:4 |
2019-10-20/15:00 | MKS GÓRNIK II WOJKOWICE | - | MKS ŁAZOWIANKA - WYSOKA II ŁAZY | 5:0 |
Kolejka nr 8 | ||||
---|---|---|---|---|
2019-10-12/11:00 | LKS PROMIEŃ STRZEMIESZYCE MAŁE | - | MKS GÓRNIK II WOJKOWICE | 4:4 |
2019-10-12/15:00 | LUKS PŁOMIEŃ NIEGOWONICZKI 2018 | - | KS STRAŻAK NOWA WIEŚ | 3:0 |
2019-10-13/15:00 | MKS ŁAZOWIANKA - WYSOKA II ŁAZY | - | LKS JEDNOŚĆ STRZYŻOWICE | 1:1 |
2019-10-13/15:00 | KRS TKKF ZEW | - | JURAJSKA SP WARTA ZAWIERCIE | 11:0 |
2019-10-13/15:00 | KS GMINY II PSARY | - | KS CZARNI SOSNOWIEC SP. Z O.O. | 1:6 |
Kolejka nr 7 | ||||
---|---|---|---|---|
2019-10-06/11:00 | MKS GÓRNIK II WOJKOWICE | - | UKS SŁAWKÓW | 3:5 |
2019-10-06/15:00 | KS CZARNI SOSNOWIEC SP. Z O.O. | - | LUKS PŁOMIEŃ NIEGOWONICZKI 2018 | 5:0 |
2019-10-06/15:00 | KS STRAŻAK NOWA WIEŚ | - | KRS TKKF ZEW | 1:5 |
2019-10-06/15:00 | LKS JEDNOŚĆ STRZYŻOWICE | - | LKS PROMIEŃ STRZEMIESZYCE MAŁE | 2:1 |
2019-10-06/16:00 | JURAJSKA SP WARTA ZAWIERCIE | - | MKS ŁAZOWIANKA - WYSOKA II ŁAZY | 1:5 |
Kolejka nr 6 | ||||
---|---|---|---|---|
2019-09-28/15:30 | KRS TKKF ZEW | - | KS CZARNI SOSNOWIEC SP. Z O.O. | 1:1 |
2019-09-28/15:30 | LUKS PŁOMIEŃ NIEGOWONICZKI 2018 | - | KS GMINY II PSARY | 1:4 |
2019-09-29/15:30 | UKS SŁAWKÓW | - | LKS JEDNOŚĆ STRZYŻOWICE | 1:2 |
2019-09-29/15:30 | LKS PROMIEŃ STRZEMIESZYCE MAŁE | - | JURAJSKA SP WARTA ZAWIERCIE | 8:0 |
2019-09-29/15:30 | MKS ŁAZOWIANKA - WYSOKA II ŁAZY | - | KS STRAŻAK NOWA WIEŚ | 4:0 |
Kolejka nr 5 | ||||
---|---|---|---|---|
2019-09-21/16:00 | LKS JEDNOŚĆ STRZYŻOWICE | - | MKS GÓRNIK II WOJKOWICE | 4:1 |
2019-09-22/15:00 | KS GMINY II PSARY | - | KRS TKKF ZEW | 0:6 |
2019-09-22/16:00 | KS CZARNI SOSNOWIEC SP. Z O.O. | - | MKS ŁAZOWIANKA - WYSOKA II ŁAZY | 12:0 |
2019-09-22/16:00 | KS STRAŻAK NOWA WIEŚ | - | LKS PROMIEŃ STRZEMIESZYCE MAŁE | 1:9 |
2019-09-22/16:00 | JURAJSKA SP WARTA ZAWIERCIE | - | UKS SŁAWKÓW | 3:4 |
Kolejka nr 4 | ||||
---|---|---|---|---|
2019-09-15/16:00 | MKS GÓRNIK II WOJKOWICE | - | JURAJSKA SP WARTA ZAWIERCIE | 4:1 |
2019-09-15/16:00 | UKS SŁAWKÓW | - | KS STRAŻAK NOWA WIEŚ | 1:0 |
2019-09-15/16:00 | LKS PROMIEŃ STRZEMIESZYCE MAŁE | - | KS CZARNI SOSNOWIEC SP. Z O.O. | 0:1 |
2019-09-15/16:00 | MKS ŁAZOWIANKA - WYSOKA II ŁAZY | - | KS GMINY II PSARY | 3:6 |
2019-09-15/16:00 | KRS TKKF ZEW | - | LUKS PŁOMIEŃ NIEGOWONICZKI 2018 | 7:0 |
Kolejka nr 3 | ||||
---|---|---|---|---|
2019-09-07/17:00 | LUKS PŁOMIEŃ NIEGOWONICZKI 2018 | - | MKS ŁAZOWIANKA - WYSOKA II ŁAZY | 2:1 |
2019-09-08/17:00 | KS CZARNI SOSNOWIEC SP. Z O.O. | - | UKS SŁAWKÓW | 4:0 |
2019-09-08/17:00 | KS STRAŻAK NOWA WIEŚ | - | MKS GÓRNIK II WOJKOWICE | 0:4 |
2019-09-08/17:00 | JURAJSKA SP WARTA ZAWIERCIE | - | LKS JEDNOŚĆ STRZYŻOWICE | 2:4 |
2019-09-08/17:30 | KS GMINY II PSARY | - | LKS PROMIEŃ STRZEMIESZYCE MAŁE | 1:2 |
Kolejka nr 2 | ||||
---|---|---|---|---|
2019-09-01/11:00 | LKS JEDNOŚĆ STRZYŻOWICE | - | KS STRAŻAK NOWA WIEŚ | 4:2 |
2019-09-01/17:00 | MKS GÓRNIK II WOJKOWICE | - | KS CZARNI SOSNOWIEC SP. Z O.O. | 1:2 |
2019-09-01/17:00 | UKS SŁAWKÓW | - | KS GMINY II PSARY | 2:1 |
2019-09-01/17:00 | LKS PROMIEŃ STRZEMIESZYCE MAŁE | - | LUKS PŁOMIEŃ NIEGOWONICZKI 2018 | 3:1 |
2019-09-01/17:00 | MKS ŁAZOWIANKA - WYSOKA II ŁAZY | - | KRS TKKF ZEW | 1:1 |
Kolejka nr 1 | ||||
---|---|---|---|---|
2019-08-25/15:00 | KS GMINY II PSARY | - | MKS GÓRNIK II WOJKOWICE | 1:6 |
2019-08-25/17:00 | KRS TKKF ZEW | - | LKS PROMIEŃ STRZEMIESZYCE MAŁE | 1:1 |
2019-08-25/17:00 | LUKS PŁOMIEŃ NIEGOWONICZKI 2018 | - | UKS SŁAWKÓW | 1:2 |
2019-08-25/17:00 | KS CZARNI SOSNOWIEC SP. Z O.O. | - | LKS JEDNOŚĆ STRZYŻOWICE | 6:0 |
Kolejka nr 1 | ||||
---|---|---|---|---|
2020-04-11/13:00 | KS STRAŻAK NOWA WIEŚ | - | JURAJSKA SP WARTA ZAWIERCIE | -:- |
Kolejka nr 16 | ||||
---|---|---|---|---|
2020-05-03/17:00 | KRS TKKF ZEW | - | KS GMINY II PSARY | -:- |
2020-05-03/17:00 | MKS ŁAZOWIANKA - WYSOKA II ŁAZY | - | KS CZARNI SOSNOWIEC SP. Z O.O. | -:- |
2020-05-03/17:00 | LKS PROMIEŃ STRZEMIESZYCE MAŁE | - | KS STRAŻAK NOWA WIEŚ | -:- |
2020-05-03/17:00 | UKS SŁAWKÓW | - | JURAJSKA SP WARTA ZAWIERCIE | -:- |
2020-05-03/17:00 | MKS GÓRNIK II WOJKOWICE | - | LKS JEDNOŚĆ STRZYŻOWICE | -:- |
Kolejka nr 17 | ||||
---|---|---|---|---|
2020-05-10/17:00 | LKS JEDNOŚĆ STRZYŻOWICE | - | UKS SŁAWKÓW | -:- |
2020-05-10/17:00 | JURAJSKA SP WARTA ZAWIERCIE | - | LKS PROMIEŃ STRZEMIESZYCE MAŁE | -:- |
2020-05-10/17:00 | KS STRAŻAK NOWA WIEŚ | - | MKS ŁAZOWIANKA - WYSOKA II ŁAZY | -:- |
2020-05-10/17:00 | KS CZARNI SOSNOWIEC SP. Z O.O. | - | KRS TKKF ZEW | -:- |
2020-05-10/17:00 | KS GMINY II PSARY | - | LUKS PŁOMIEŃ NIEGOWONICZKI 2018 | -:- |
Kolejka nr 18 | ||||
---|---|---|---|---|
2020-05-17/17:00 | LUKS PŁOMIEŃ NIEGOWONICZKI 2018 | - | KS CZARNI SOSNOWIEC SP. Z O.O. | -:- |
2020-05-17/17:00 | KRS TKKF ZEW | - | KS STRAŻAK NOWA WIEŚ | -:- |
2020-05-17/17:00 | MKS ŁAZOWIANKA - WYSOKA II ŁAZY | - | JURAJSKA SP WARTA ZAWIERCIE | -:- |
2020-05-17/17:00 | LKS PROMIEŃ STRZEMIESZYCE MAŁE | - | LKS JEDNOŚĆ STRZYŻOWICE | -:- |
2020-05-17/17:00 | UKS SŁAWKÓW | - | MKS GÓRNIK II WOJKOWICE | -:- |
Kolejka nr 19 | ||||
---|---|---|---|---|
2020-05-24/17:00 | MKS GÓRNIK II WOJKOWICE | - | LKS PROMIEŃ STRZEMIESZYCE MAŁE | -:- |
2020-05-24/17:00 | LKS JEDNOŚĆ STRZYŻOWICE | - | MKS ŁAZOWIANKA - WYSOKA II ŁAZY | -:- |
2020-05-24/17:00 | JURAJSKA SP WARTA ZAWIERCIE | - | KRS TKKF ZEW | -:- |
2020-05-24/17:00 | KS STRAŻAK NOWA WIEŚ | - | LUKS PŁOMIEŃ NIEGOWONICZKI 2018 | -:- |
2020-05-24/17:00 | KS CZARNI SOSNOWIEC SP. Z O.O. | - | KS GMINY II PSARY | -:- |
Kolejka nr 20 | ||||
---|---|---|---|---|
2020-05-31/17:00 | KS GMINY II PSARY | - | KS STRAŻAK NOWA WIEŚ | -:- |
2020-05-31/17:00 | LUKS PŁOMIEŃ NIEGOWONICZKI 2018 | - | JURAJSKA SP WARTA ZAWIERCIE | -:- |
2020-05-31/17:00 | KRS TKKF ZEW | - | LKS JEDNOŚĆ STRZYŻOWICE | -:- |
2020-05-31/17:00 | MKS ŁAZOWIANKA - WYSOKA II ŁAZY | - | MKS GÓRNIK II WOJKOWICE | -:- |
2020-05-31/17:00 | LKS PROMIEŃ STRZEMIESZYCE MAŁE | - | UKS SŁAWKÓW | -:- |
Kolejka nr 21 | ||||
---|---|---|---|---|
2020-06-07/17:00 | UKS SŁAWKÓW | - | MKS ŁAZOWIANKA - WYSOKA II ŁAZY | -:- |
2020-06-07/17:00 | MKS GÓRNIK II WOJKOWICE | - | KRS TKKF ZEW | -:- |
2020-06-07/17:00 | LKS JEDNOŚĆ STRZYŻOWICE | - | LUKS PŁOMIEŃ NIEGOWONICZKI 2018 | -:- |
2020-06-07/17:00 | JURAJSKA SP WARTA ZAWIERCIE | - | KS GMINY II PSARY | -:- |
2020-06-07/17:00 | KS STRAŻAK NOWA WIEŚ | - | KS CZARNI SOSNOWIEC SP. Z O.O. | -:- |
Kolejka nr 22 | ||||
---|---|---|---|---|
2020-06-14/17:00 | KS CZARNI SOSNOWIEC SP. Z O.O. | - | JURAJSKA SP WARTA ZAWIERCIE | -:- |
2020-06-14/17:00 | KS GMINY II PSARY | - | LKS JEDNOŚĆ STRZYŻOWICE | -:- |
2020-06-14/17:00 | LUKS PŁOMIEŃ NIEGOWONICZKI 2018 | - | MKS GÓRNIK II WOJKOWICE | -:- |
2020-06-14/17:00 | KRS TKKF ZEW | - | UKS SŁAWKÓW | -:- |
2020-06-14/17:00 | MKS ŁAZOWIANKA - WYSOKA II ŁAZY | - | LKS PROMIEŃ STRZEMIESZYCE MAŁE | -:- |