Lp. | Drużyna | M | Pkt | Z | R | P | +/- |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | LGKS 38 PODLESIANKA KATOWICE | 20 | 54 | 18 | 0 | 2 | 85:20 |
2 | BKS SPARTA KATOWICE | 20 | 46 | 15 | 1 | 4 | 48:26 |
3 | LKS POGOŃ IMIELIN | 20 | 40 | 13 | 1 | 6 | 48:34 |
4 | UKS MK GÓRNIK KATOWICE | 20 | 39 | 12 | 3 | 5 | 47:40 |
5 | GKS GIEKSA II KATOWICE S.A. | 20 | 39 | 12 | 3 | 5 | 67:25 |
6 | KS GÓRNIK 09 MYSŁOWICE | 20 | 31 | 10 | 1 | 9 | 44:45 |
7 | MKS SIEMIANOWICZANKA | 20 | 19 | 4 | 7 | 9 | 32:47 |
8 | LKS ORZEŁ MOKRE | 20 | 17 | 4 | 5 | 11 | 25:50 |
9 | GKS WAWEL WIREK | 20 | 11 | 2 | 5 | 13 | 26:63 |
10 | GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA | 20 | 9 | 2 | 3 | 15 | 27:60 |
11 | ŚKS NAPRZÓD LIPINY | 20 | 9 | 2 | 3 | 15 | 23:62 |
12 | VACAT ! | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 |
Kolejka nr 22 | ||||
---|---|---|---|---|
2021-03-13/11:00 | VACAT ! | - | GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA | -:- |
2021-03-13/11:00 | KS GÓRNIK 09 MYSŁOWICE | - | LKS POGOŃ IMIELIN | 3:1 |
2021-03-13/11:00 | BKS SPARTA KATOWICE | - | LKS ORZEŁ MOKRE | 2:0 |
2021-03-13/15:00 | LGKS 38 PODLESIANKA KATOWICE | - | MKS SIEMIANOWICZANKA | 3:1 |
2021-03-14/13:30 | ŚKS NAPRZÓD LIPINY | - | UKS MK GÓRNIK KATOWICE | 2:3 |
2021-03-14/15:00 | GKS WAWEL WIREK | - | GKS GIEKSA II KATOWICE S.A. | 1:3 |
Kolejka nr 22 | ||||
---|---|---|---|---|
2021-03-13/11:00 | KS GÓRNIK 09 MYSŁOWICE | - | LKS POGOŃ IMIELIN | 3:1 |
2021-03-13/11:00 | BKS SPARTA KATOWICE | - | LKS ORZEŁ MOKRE | 2:0 |
2021-03-13/15:00 | LGKS 38 PODLESIANKA KATOWICE | - | MKS SIEMIANOWICZANKA | 3:1 |
2021-03-14/13:30 | ŚKS NAPRZÓD LIPINY | - | UKS MK GÓRNIK KATOWICE | 2:3 |
2021-03-14/15:00 | GKS WAWEL WIREK | - | GKS GIEKSA II KATOWICE S.A. | 1:3 |
Kolejka nr 21 | ||||
---|---|---|---|---|
2021-03-06/11:00 | UKS MK GÓRNIK KATOWICE | - | LGKS 38 PODLESIANKA KATOWICE | 2:6 |
2021-03-06/11:00 | GKS GIEKSA II KATOWICE S.A. | - | KS GÓRNIK 09 MYSŁOWICE | 3:2 |
2021-03-06/11:00 | GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA | - | GKS WAWEL WIREK | 0:3 |
2021-03-07/11:00 | LKS ORZEŁ MOKRE | - | ŚKS NAPRZÓD LIPINY | 2:0 |
2021-03-07/14:00 | LKS POGOŃ IMIELIN | - | BKS SPARTA KATOWICE | 1:2 |
Kolejka nr 20 | ||||
---|---|---|---|---|
2020-11-28/11:00 | BKS SPARTA KATOWICE | - | GKS GIEKSA II KATOWICE S.A. | 1:0 |
2020-11-28/13:00 | GKS WAWEL WIREK | - | MKS SIEMIANOWICZANKA | 2:2 |
2020-11-28/13:00 | KS GÓRNIK 09 MYSŁOWICE | - | GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA | 3:2 |
2020-11-28/13:00 | ŚKS NAPRZÓD LIPINY | - | LKS POGOŃ IMIELIN | 1:3 |
2020-11-28/13:00 | UKS MK GÓRNIK KATOWICE | - | LKS ORZEŁ MOKRE | 4:1 |
Kolejka nr 19 | ||||
---|---|---|---|---|
2020-11-11/13:00 | LKS ORZEŁ MOKRE | - | LGKS 38 PODLESIANKA KATOWICE | 0:3 |
2020-11-11/13:00 | GKS GIEKSA II KATOWICE S.A. | - | ŚKS NAPRZÓD LIPINY | 7:1 |
2020-11-11/13:00 | GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA | - | BKS SPARTA KATOWICE | 2:2 |
2020-11-11/13:00 | MKS SIEMIANOWICZANKA | - | KS GÓRNIK 09 MYSŁOWICE | 3:4 |
2021-03-10/15:30 | LKS POGOŃ IMIELIN | - | UKS MK GÓRNIK KATOWICE | 1:3 |
Kolejka nr 18 | ||||
---|---|---|---|---|
2020-11-21/11:00 | BKS SPARTA KATOWICE | - | MKS SIEMIANOWICZANKA | 3:1 |
2020-11-21/11:00 | UKS MK GÓRNIK KATOWICE | - | GKS GIEKSA II KATOWICE S.A. | 4:3 |
2020-11-21/11:00 | LKS ORZEŁ MOKRE | - | LKS POGOŃ IMIELIN | 1:4 |
2020-11-21/13:00 | LGKS 38 PODLESIANKA KATOWICE | - | GKS WAWEL WIREK | 4:1 |
2020-11-21/13:00 | ŚKS NAPRZÓD LIPINY | - | GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA | 2:3 |
Kolejka nr 17 | ||||
---|---|---|---|---|
2020-11-14/11:00 | GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA | - | UKS MK GÓRNIK KATOWICE | 1:2 |
2020-11-14/13:00 | LKS POGOŃ IMIELIN | - | LGKS 38 PODLESIANKA KATOWICE | 0:4 |
2020-11-14/13:00 | GKS WAWEL WIREK | - | KS GÓRNIK 09 MYSŁOWICE | 0:3 |
2020-11-14/13:30 | MKS SIEMIANOWICZANKA | - | ŚKS NAPRZÓD LIPINY | 2:2 |
2020-11-15/18:00 | GKS GIEKSA II KATOWICE S.A. | - | LKS ORZEŁ MOKRE | 7:0 |
Kolejka nr 16 | ||||
---|---|---|---|---|
2020-11-07/11:00 | LKS ORZEŁ MOKRE | - | GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA | 0:0 |
2020-11-07/14:00 | LGKS 38 PODLESIANKA KATOWICE | - | KS GÓRNIK 09 MYSŁOWICE | 8:2 |
2020-11-07/14:00 | LKS POGOŃ IMIELIN | - | GKS GIEKSA II KATOWICE S.A. | 1:0 |
2020-11-25/18:30 | BKS SPARTA KATOWICE | - | GKS WAWEL WIREK | 5:0 |
2020-12-05/11:00 | UKS MK GÓRNIK KATOWICE | - | MKS SIEMIANOWICZANKA | 6:0 |
Kolejka nr 15 | ||||
---|---|---|---|---|
2020-10-31/11:00 | GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA | - | LKS POGOŃ IMIELIN | 0:2 |
2020-10-31/14:30 | MKS SIEMIANOWICZANKA | - | LKS ORZEŁ MOKRE | 2:2 |
2020-10-31/17:00 | GKS GIEKSA II KATOWICE S.A. | - | LGKS 38 PODLESIANKA KATOWICE | 3:0 |
2020-12-13/13:00 | GKS WAWEL WIREK | - | ŚKS NAPRZÓD LIPINY | 3:1 |
2021-03-10/14:30 | KS GÓRNIK 09 MYSŁOWICE | - | BKS SPARTA KATOWICE | 0:2 |
Kolejka nr 14 | ||||
---|---|---|---|---|
2020-10-24/11:00 | UKS MK GÓRNIK KATOWICE | - | GKS WAWEL WIREK | 5:1 |
2020-10-24/14:00 | LGKS 38 PODLESIANKA KATOWICE | - | BKS SPARTA KATOWICE | 7:0 |
2020-10-24/14:00 | LKS POGOŃ IMIELIN | - | MKS SIEMIANOWICZANKA | 3:1 |
2020-10-25/18:00 | GKS GIEKSA II KATOWICE S.A. | - | GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA | 3:0 |
2021-02-28/12:30 | ŚKS NAPRZÓD LIPINY | - | KS GÓRNIK 09 MYSŁOWICE | 0:3 |
Kolejka nr 13 | ||||
---|---|---|---|---|
2020-10-17/11:00 | GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA | - | LGKS 38 PODLESIANKA KATOWICE | 2:8 |
2020-10-17/11:00 | BKS SPARTA KATOWICE | - | ŚKS NAPRZÓD LIPINY | 5:1 |
2020-10-17/15:00 | MKS SIEMIANOWICZANKA | - | GKS GIEKSA II KATOWICE S.A. | 1:4 |
2020-10-17/15:00 | GKS WAWEL WIREK | - | LKS ORZEŁ MOKRE | 2:2 |
2020-10-17/15:00 | KS GÓRNIK 09 MYSŁOWICE | - | UKS MK GÓRNIK KATOWICE | 3:1 |
Kolejka nr 12 | ||||
---|---|---|---|---|
2020-10-10/11:00 | UKS MK GÓRNIK KATOWICE | - | BKS SPARTA KATOWICE | 1:0 |
2020-10-10/11:00 | LKS ORZEŁ MOKRE | - | KS GÓRNIK 09 MYSŁOWICE | 2:5 |
2020-10-10/11:00 | GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA | - | MKS SIEMIANOWICZANKA | 1:3 |
2020-10-10/15:00 | LGKS 38 PODLESIANKA KATOWICE | - | ŚKS NAPRZÓD LIPINY | 3:1 |
2020-10-10/15:00 | LKS POGOŃ IMIELIN | - | GKS WAWEL WIREK | 3:2 |
Kolejka nr 11 | ||||
---|---|---|---|---|
2020-10-03/11:00 | LKS ORZEŁ MOKRE | - | BKS SPARTA KATOWICE | 1:5 |
2020-10-03/11:00 | UKS MK GÓRNIK KATOWICE | - | ŚKS NAPRZÓD LIPINY | 1:0 |
2020-10-03/15:00 | LKS POGOŃ IMIELIN | - | KS GÓRNIK 09 MYSŁOWICE | 3:2 |
2020-10-03/15:30 | MKS SIEMIANOWICZANKA | - | LGKS 38 PODLESIANKA KATOWICE | 1:3 |
2020-10-04/18:00 | GKS GIEKSA II KATOWICE S.A. | - | GKS WAWEL WIREK | 9:0 |
Kolejka nr 10 | ||||
---|---|---|---|---|
2020-09-26/11:00 | BKS SPARTA KATOWICE | - | LKS POGOŃ IMIELIN | 1:0 |
2020-09-26/16:00 | LGKS 38 PODLESIANKA KATOWICE | - | UKS MK GÓRNIK KATOWICE | 8:0 |
2020-09-26/16:00 | ŚKS NAPRZÓD LIPINY | - | LKS ORZEŁ MOKRE | 0:3 |
2020-09-26/16:00 | KS GÓRNIK 09 MYSŁOWICE | - | GKS GIEKSA II KATOWICE S.A. | 1:1 |
2020-10-13/15:30 | GKS WAWEL WIREK | - | GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA | 2:2 |
Kolejka nr 9 | ||||
---|---|---|---|---|
2020-09-19/11:00 | MKS SIEMIANOWICZANKA | - | GKS WAWEL WIREK | 2:2 |
2020-09-19/11:00 | LKS ORZEŁ MOKRE | - | UKS MK GÓRNIK KATOWICE | 3:2 |
2020-09-19/16:00 | LKS POGOŃ IMIELIN | - | ŚKS NAPRZÓD LIPINY | 6:2 |
2020-09-20/18:00 | GKS GIEKSA II KATOWICE S.A. | - | BKS SPARTA KATOWICE | 7:0 |
2020-10-07/15:30 | GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA | - | KS GÓRNIK 09 MYSŁOWICE | 6:3 |
Kolejka nr 8 | ||||
---|---|---|---|---|
2020-09-12/11:00 | UKS MK GÓRNIK KATOWICE | - | LKS POGOŃ IMIELIN | 3:3 |
2020-09-12/11:00 | BKS SPARTA KATOWICE | - | GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA | 3:0 |
2020-09-12/16:00 | LGKS 38 PODLESIANKA KATOWICE | - | LKS ORZEŁ MOKRE | 2:0 |
2020-09-12/16:00 | ŚKS NAPRZÓD LIPINY | - | GKS GIEKSA II KATOWICE S.A. | 2:2 |
2020-09-12/16:00 | KS GÓRNIK 09 MYSŁOWICE | - | MKS SIEMIANOWICZANKA | 1:2 |
Kolejka nr 7 | ||||
---|---|---|---|---|
2020-09-05/11:00 | GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA | - | ŚKS NAPRZÓD LIPINY | 2:3 |
2020-09-05/16:00 | GKS WAWEL WIREK | - | LGKS 38 PODLESIANKA KATOWICE | 2:6 |
2020-09-05/16:00 | LKS POGOŃ IMIELIN | - | LKS ORZEŁ MOKRE | 2:0 |
2020-09-05/16:30 | MKS SIEMIANOWICZANKA | - | BKS SPARTA KATOWICE | 1:3 |
2020-09-06/18:00 | GKS GIEKSA II KATOWICE S.A. | - | UKS MK GÓRNIK KATOWICE | 3:3 |
Kolejka nr 6 | ||||
---|---|---|---|---|
2020-08-29/11:00 | UKS MK GÓRNIK KATOWICE | - | GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA | 2:1 |
2020-08-29/17:00 | LGKS 38 PODLESIANKA KATOWICE | - | LKS POGOŃ IMIELIN | 4:2 |
2020-08-29/17:00 | LKS ORZEŁ MOKRE | - | GKS GIEKSA II KATOWICE S.A. | 2:3 |
2020-08-29/17:00 | ŚKS NAPRZÓD LIPINY | - | MKS SIEMIANOWICZANKA | 1:1 |
2020-08-29/17:00 | KS GÓRNIK 09 MYSŁOWICE | - | GKS WAWEL WIREK | 2:0 |
Kolejka nr 5 | ||||
---|---|---|---|---|
2020-08-22/17:00 | KS GÓRNIK 09 MYSŁOWICE | - | LGKS 38 PODLESIANKA KATOWICE | 0:4 |
2020-08-22/17:00 | GKS WAWEL WIREK | - | BKS SPARTA KATOWICE | 1:3 |
2020-08-22/17:00 | MKS SIEMIANOWICZANKA | - | UKS MK GÓRNIK KATOWICE | 1:1 |
2020-09-16/16:00 | GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA | - | LKS ORZEŁ MOKRE | 1:2 |
2020-09-30/18:30 | GKS GIEKSA II KATOWICE S.A. | - | LKS POGOŃ IMIELIN | 2:3 |
Kolejka nr 4 | ||||
---|---|---|---|---|
2020-08-15/11:00 | LKS POGOŃ IMIELIN | - | GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA | 3:1 |
2020-08-15/17:00 | ŚKS NAPRZÓD LIPINY | - | GKS WAWEL WIREK | 4:2 |
2020-08-15/17:30 | BKS SPARTA KATOWICE | - | KS GÓRNIK 09 MYSŁOWICE | 4:0 |
2020-09-16/16:30 | LGKS 38 PODLESIANKA KATOWICE | - | GKS GIEKSA II KATOWICE S.A. | 1:2 |
2020-09-23/16:00 | LKS ORZEŁ MOKRE | - | MKS SIEMIANOWICZANKA | 2:2 |
Kolejka nr 3 | ||||
---|---|---|---|---|
2020-08-08/17:00 | KS GÓRNIK 09 MYSŁOWICE | - | ŚKS NAPRZÓD LIPINY | 3:0 |
2020-08-08/17:00 | GKS WAWEL WIREK | - | UKS MK GÓRNIK KATOWICE | 0:3 |
2020-08-08/17:00 | MKS SIEMIANOWICZANKA | - | LKS POGOŃ IMIELIN | 0:3 |
2020-08-08/17:30 | BKS SPARTA KATOWICE | - | LGKS 38 PODLESIANKA KATOWICE | 0:3 |
2020-09-09/16:30 | GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA | - | GKS GIEKSA II KATOWICE S.A. | 1:5 |
Kolejka nr 2 | ||||
---|---|---|---|---|
2020-08-01/11:00 | UKS MK GÓRNIK KATOWICE | - | KS GÓRNIK 09 MYSŁOWICE | 1:0 |
2020-08-01/17:00 | LGKS 38 PODLESIANKA KATOWICE | - | GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA | 4:1 |
2020-08-01/17:00 | LKS ORZEŁ MOKRE | - | GKS WAWEL WIREK | 0:0 |
2020-08-01/17:00 | ŚKS NAPRZÓD LIPINY | - | BKS SPARTA KATOWICE | 0:4 |
2020-08-02/18:00 | GKS GIEKSA II KATOWICE S.A. | - | MKS SIEMIANOWICZANKA | 0:1 |
Kolejka nr 1 | ||||
---|---|---|---|---|
2020-07-25/17:00 | ŚKS NAPRZÓD LIPINY | - | LGKS 38 PODLESIANKA KATOWICE | 0:4 |
2020-07-25/17:00 | KS GÓRNIK 09 MYSŁOWICE | - | LKS ORZEŁ MOKRE | 4:2 |
2020-07-25/17:30 | BKS SPARTA KATOWICE | - | UKS MK GÓRNIK KATOWICE | 3:0 |
2020-07-28/18:00 | MKS SIEMIANOWICZANKA | - | GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA | 5:1 |
2020-08-05/18:00 | GKS WAWEL WIREK | - | LKS POGOŃ IMIELIN | 2:4 |
Kolejka nr 1 | ||||
---|---|---|---|---|
2020-07-25/17:00 | VACAT ! | - | GKS GIEKSA II KATOWICE S.A. | -:- |
Kolejka nr 2 | ||||
---|---|---|---|---|
2020-08-01/17:00 | LKS POGOŃ IMIELIN | - | VACAT ! | -:- |
Kolejka nr 3 | ||||
---|---|---|---|---|
2020-08-08/17:00 | VACAT ! | - | LKS ORZEŁ MOKRE | -:- |
Kolejka nr 4 | ||||
---|---|---|---|---|
2020-08-15/17:00 | UKS MK GÓRNIK KATOWICE | - | VACAT ! | -:- |
Kolejka nr 5 | ||||
---|---|---|---|---|
2020-08-22/17:00 | VACAT ! | - | ŚKS NAPRZÓD LIPINY | -:- |
Kolejka nr 6 | ||||
---|---|---|---|---|
2020-08-29/17:00 | BKS SPARTA KATOWICE | - | VACAT ! | -:- |
Kolejka nr 7 | ||||
---|---|---|---|---|
2020-09-05/16:00 | VACAT ! | - | KS GÓRNIK 09 MYSŁOWICE | -:- |
Kolejka nr 8 | ||||
---|---|---|---|---|
2020-09-12/16:00 | GKS WAWEL WIREK | - | VACAT ! | -:- |
Kolejka nr 9 | ||||
---|---|---|---|---|
2020-09-19/16:00 | VACAT ! | - | LGKS 38 PODLESIANKA KATOWICE | -:- |
Kolejka nr 10 | ||||
---|---|---|---|---|
2020-09-26/16:00 | VACAT ! | - | MKS SIEMIANOWICZANKA | -:- |
Kolejka nr 11 | ||||
---|---|---|---|---|
2020-10-03/15:00 | GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA | - | VACAT ! | -:- |
Kolejka nr 12 | ||||
---|---|---|---|---|
2020-10-10/15:00 | GKS GIEKSA II KATOWICE S.A. | - | VACAT ! | -:- |
Kolejka nr 13 | ||||
---|---|---|---|---|
2020-10-17/15:00 | VACAT ! | - | LKS POGOŃ IMIELIN | -:- |
Kolejka nr 14 | ||||
---|---|---|---|---|
2020-10-24/14:00 | LKS ORZEŁ MOKRE | - | VACAT ! | -:- |
Kolejka nr 15 | ||||
---|---|---|---|---|
2020-10-31/14:00 | VACAT ! | - | UKS MK GÓRNIK KATOWICE | -:- |
Kolejka nr 16 | ||||
---|---|---|---|---|
2020-11-07/14:00 | ŚKS NAPRZÓD LIPINY | - | VACAT ! | -:- |
Kolejka nr 17 | ||||
---|---|---|---|---|
2020-11-14/13:00 | VACAT ! | - | BKS SPARTA KATOWICE | -:- |
Kolejka nr 18 | ||||
---|---|---|---|---|
2020-11-21/13:00 | KS GÓRNIK 09 MYSŁOWICE | - | VACAT ! | -:- |
Kolejka nr 19 | ||||
---|---|---|---|---|
2020-11-11/13:00 | VACAT ! | - | GKS WAWEL WIREK | -:- |
Kolejka nr 20 | ||||
---|---|---|---|---|
2020-11-28/13:00 | LGKS 38 PODLESIANKA KATOWICE | - | VACAT ! | -:- |
Kolejka nr 21 | ||||
---|---|---|---|---|
2021-03-06/11:00 | MKS SIEMIANOWICZANKA | - | VACAT ! | -:- |
Kolejka nr 22 | ||||
---|---|---|---|---|
2021-03-13/11:00 | VACAT ! | - | GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA | -:- |