Katowice: Klasa okręgowa "Katowice-Sosnowiec" Grupa 4

Lp. Drużyna M Pkt Z R P +/-
1 AKS MIKOŁÓW 25 67 22 1 2 103:18
2 RUCH II CHORZÓW S.A. 25 55 18 1 6 105:29
3 GKS GIEKSA II KATOWICE S.A. 25 49 14 7 4 46:22
4 MKS GÓRNIK WOJKOWICE 25 49 15 4 6 45:37
5 MKS ŚLĄSK DEMARKO ŚWIĘTOCHŁOWICE 25 47 15 2 8 58:42
6 KS CYKLON ROGOŹNIK 24 42 13 3 8 56:35
7 KS GÓRNIK PIASKI 25 37 10 7 8 54:59
8 CKS CZELADŹ 24 36 11 3 10 51:43
9 GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA 25 33 10 3 12 52:61
10 BKS SARMACJA BĘDZIN 25 31 9 4 12 36:45
11 LKS POGOŃ IMIELIN 25 29 9 2 14 28:56
12 LKS UNIA KOSZTOWY 25 24 6 6 13 28:45
13 LKS OSTOJA ŻELISŁAWICE 25 23 6 5 14 29:55
14 KP WARTA ZAWIERCIE 25 17 5 2 18 27:65
15 LKS ORZEŁ MOKRE 23 13 3 4 16 32:59
16 MKS ŁAZOWIANKA - WYSOKA ŁAZY 25 11 1 8 16 22:101
Kolejka nr 25
2024-05-18/11:00 LKS ORZEŁ MOKRE - MKS GÓRNIK WOJKOWICE 4:1
2024-05-18/17:00 KS GÓRNIK PIASKI - KP WARTA ZAWIERCIE 4:1
2024-05-18/17:00 MKS ŚLĄSK DEMARKO ŚWIĘTOCHŁOWICE - GKS GIEKSA II KATOWICE S.A. 1:1
2024-05-18/17:00 KS CYKLON ROGOŹNIK - LKS POGOŃ IMIELIN 6:0
2024-05-18/17:00 AKS MIKOŁÓW - MKS ŁAZOWIANKA - WYSOKA ŁAZY 12:0
2024-05-19/11:00 RUCH II CHORZÓW S.A. - CKS CZELADŹ 6:2
2024-05-19/11:00 BKS SARMACJA BĘDZIN - LKS OSTOJA ŻELISŁAWICE 1:0
2024-05-19/17:00 LKS UNIA KOSZTOWY - GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA 4:0
Kolejka nr 25
2024-05-18/11:00 LKS ORZEŁ MOKRE - MKS GÓRNIK WOJKOWICE 4:1
2024-05-18/17:00 KS GÓRNIK PIASKI - KP WARTA ZAWIERCIE 4:1
2024-05-18/17:00 MKS ŚLĄSK DEMARKO ŚWIĘTOCHŁOWICE - GKS GIEKSA II KATOWICE S.A. 1:1
2024-05-18/17:00 KS CYKLON ROGOŹNIK - LKS POGOŃ IMIELIN 6:0
2024-05-18/17:00 AKS MIKOŁÓW - MKS ŁAZOWIANKA - WYSOKA ŁAZY 12:0
2024-05-19/11:00 RUCH II CHORZÓW S.A. - CKS CZELADŹ 6:2
2024-05-19/11:00 BKS SARMACJA BĘDZIN - LKS OSTOJA ŻELISŁAWICE 1:0
2024-05-19/17:00 LKS UNIA KOSZTOWY - GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA 4:0
Kolejka nr 24
2024-05-11/11:00 MKS GÓRNIK WOJKOWICE - BKS SARMACJA BĘDZIN 2:0
2024-05-11/11:00 MKS ŁAZOWIANKA - WYSOKA ŁAZY - LKS ORZEŁ MOKRE 2:4
2024-05-11/13:00 LKS OSTOJA ŻELISŁAWICE - LKS UNIA KOSZTOWY 2:2
2024-05-11/17:00 KP WARTA ZAWIERCIE - GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA 4:0
2024-05-11/17:00 LKS POGOŃ IMIELIN - AKS MIKOŁÓW 0:2
2024-05-11/17:00 CKS CZELADŹ - MKS ŚLĄSK DEMARKO ŚWIĘTOCHŁOWICE 0:2
2024-05-11/17:00 KS GÓRNIK PIASKI - RUCH II CHORZÓW S.A. 1:5
2024-05-12/11:00 GKS GIEKSA II KATOWICE S.A. - KS CYKLON ROGOŹNIK 2:1
Kolejka nr 23
2024-05-04/11:00 LKS ORZEŁ MOKRE - LKS POGOŃ IMIELIN 2:3
2024-05-04/11:00 GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA - LKS OSTOJA ŻELISŁAWICE 3:5
2024-05-04/17:00 KS CYKLON ROGOŹNIK - CKS CZELADŹ 0:4
2024-05-04/17:00 LKS UNIA KOSZTOWY - MKS GÓRNIK WOJKOWICE 0:3
2024-05-05/11:00 RUCH II CHORZÓW S.A. - KP WARTA ZAWIERCIE 5:0
2024-05-05/11:00 BKS SARMACJA BĘDZIN - MKS ŁAZOWIANKA - WYSOKA ŁAZY 3:1
2024-05-05/18:00 MKS ŚLĄSK DEMARKO ŚWIĘTOCHŁOWICE - KS GÓRNIK PIASKI 3:3
2024-05-08/19:00 AKS MIKOŁÓW - GKS GIEKSA II KATOWICE S.A. 0:0
Kolejka nr 22
2024-03-16/15:00 CKS CZELADŹ - AKS MIKOŁÓW 3:2
2024-05-01/10:00 GKS GIEKSA II KATOWICE S.A. - LKS ORZEŁ MOKRE 3:1
2024-05-01/11:00 MKS GÓRNIK WOJKOWICE - GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA 4:1
2024-05-01/11:00 LKS POGOŃ IMIELIN - BKS SARMACJA BĘDZIN 1:4
2024-05-01/11:00 KS GÓRNIK PIASKI - KS CYKLON ROGOŹNIK 1:6
2024-05-01/11:00 RUCH II CHORZÓW S.A. - MKS ŚLĄSK DEMARKO ŚWIĘTOCHŁOWICE 5:0
2024-05-01/17:00 KP WARTA ZAWIERCIE - LKS OSTOJA ŻELISŁAWICE 1:0
2024-05-01/17:00 MKS ŁAZOWIANKA - WYSOKA ŁAZY - LKS UNIA KOSZTOWY 0:0
Kolejka nr 21
2024-04-27/11:00 BKS SARMACJA BĘDZIN - GKS GIEKSA II KATOWICE S.A. 0:3
2024-04-27/11:00 LKS UNIA KOSZTOWY - LKS POGOŃ IMIELIN 0:0
2024-04-27/11:00 GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA - MKS ŁAZOWIANKA - WYSOKA ŁAZY 4:1
2024-04-27/13:00 LKS OSTOJA ŻELISŁAWICE - MKS GÓRNIK WOJKOWICE 0:1
2024-04-27/16:30 KS CYKLON ROGOŹNIK - RUCH II CHORZÓW S.A. 0:5
2024-04-27/16:30 AKS MIKOŁÓW - KS GÓRNIK PIASKI 8:0
2024-04-27/18:30 MKS ŚLĄSK DEMARKO ŚWIĘTOCHŁOWICE - KP WARTA ZAWIERCIE 6:1
Kolejka nr 20
2024-04-18/18:30 MKS ŚLĄSK DEMARKO ŚWIĘTOCHŁOWICE - KS CYKLON ROGOŹNIK 1:0
2024-04-20/10:00 RUCH II CHORZÓW S.A. - AKS MIKOŁÓW 1:2
2024-04-20/11:00 LKS POGOŃ IMIELIN - GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA 1:0
2024-04-20/11:00 KS GÓRNIK PIASKI - LKS ORZEŁ MOKRE 3:2
2024-04-20/15:00 GKS GIEKSA II KATOWICE S.A. - LKS UNIA KOSZTOWY 0:0
2024-04-20/15:00 CKS CZELADŹ - BKS SARMACJA BĘDZIN 3:2
2024-04-20/16:30 MKS ŁAZOWIANKA - WYSOKA ŁAZY - LKS OSTOJA ŻELISŁAWICE 2:1
2024-04-20/17:00 KP WARTA ZAWIERCIE - MKS GÓRNIK WOJKOWICE 1:3
Kolejka nr 19
2024-04-13/11:00 LKS ORZEŁ MOKRE - RUCH II CHORZÓW S.A. 3:4
2024-04-13/11:00 BKS SARMACJA BĘDZIN - KS GÓRNIK PIASKI 1:1
2024-04-13/11:00 GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA - GKS GIEKSA II KATOWICE S.A. 0:5
2024-04-13/11:00 LKS OSTOJA ŻELISŁAWICE - LKS POGOŃ IMIELIN 1:0
2024-04-13/16:00 KS CYKLON ROGOŹNIK - KP WARTA ZAWIERCIE 4:1
2024-04-13/16:00 AKS MIKOŁÓW - MKS ŚLĄSK DEMARKO ŚWIĘTOCHŁOWICE 4:1
2024-04-13/16:00 LKS UNIA KOSZTOWY - CKS CZELADŹ 0:1
2024-04-14/11:00 MKS GÓRNIK WOJKOWICE - MKS ŁAZOWIANKA - WYSOKA ŁAZY 1:1
Kolejka nr 18
2024-04-06/11:00 LKS POGOŃ IMIELIN - MKS GÓRNIK WOJKOWICE 3:1
2024-04-06/12:30 GKS GIEKSA II KATOWICE S.A. - LKS OSTOJA ŻELISŁAWICE 1:0
2024-04-06/16:00 KP WARTA ZAWIERCIE - MKS ŁAZOWIANKA - WYSOKA ŁAZY 3:0
2024-04-06/16:00 CKS CZELADŹ - GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA 4:0
2024-04-06/16:00 KS GÓRNIK PIASKI - LKS UNIA KOSZTOWY 5:0
2024-04-06/16:30 KS CYKLON ROGOŹNIK - AKS MIKOŁÓW 1:4
2024-04-06/17:00 MKS ŚLĄSK DEMARKO ŚWIĘTOCHŁOWICE - LKS ORZEŁ MOKRE 2:0
2024-04-07/11:00 RUCH II CHORZÓW S.A. - BKS SARMACJA BĘDZIN 4:0
Kolejka nr 17
2024-03-30/11:00 AKS MIKOŁÓW - KP WARTA ZAWIERCIE 5:1
2024-03-30/11:00 BKS SARMACJA BĘDZIN - MKS ŚLĄSK DEMARKO ŚWIĘTOCHŁOWICE 3:2
2024-03-30/11:00 GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA - KS GÓRNIK PIASKI 1:2
2024-03-30/13:00 LKS UNIA KOSZTOWY - RUCH II CHORZÓW S.A. 3:1
2024-03-30/13:00 LKS OSTOJA ŻELISŁAWICE - CKS CZELADŹ 1:2
2024-03-30/13:00 MKS GÓRNIK WOJKOWICE - GKS GIEKSA II KATOWICE S.A. 0:4
2024-03-30/13:00 MKS ŁAZOWIANKA - WYSOKA ŁAZY - LKS POGOŃ IMIELIN 1:5
Kolejka nr 16
2024-03-23/11:00 KP WARTA ZAWIERCIE - LKS POGOŃ IMIELIN 2:3
2024-03-23/11:00 KS GÓRNIK PIASKI - LKS OSTOJA ŻELISŁAWICE 2:1
2024-03-23/11:00 LKS ORZEŁ MOKRE - AKS MIKOŁÓW 0:2
2024-03-23/15:00 GKS GIEKSA II KATOWICE S.A. - MKS ŁAZOWIANKA - WYSOKA ŁAZY 2:0
2024-03-23/15:30 CKS CZELADŹ - MKS GÓRNIK WOJKOWICE 0:2
2024-03-23/15:30 MKS ŚLĄSK DEMARKO ŚWIĘTOCHŁOWICE - LKS UNIA KOSZTOWY 4:0
2024-03-23/15:30 KS CYKLON ROGOŹNIK - BKS SARMACJA BĘDZIN 1:1
2024-03-24/11:00 RUCH II CHORZÓW S.A. - GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA 6:0
Kolejka nr 15
2023-11-10/18:30 AKS MIKOŁÓW - BKS SARMACJA BĘDZIN 3:0
2023-11-11/10:00 KP WARTA ZAWIERCIE - LKS ORZEŁ MOKRE 2:1
2023-11-11/11:00 KS GÓRNIK PIASKI - MKS GÓRNIK WOJKOWICE 1:1
2023-11-11/13:00 MKS ŚLĄSK DEMARKO ŚWIĘTOCHŁOWICE - GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA 2:4
2023-11-11/13:30 KS CYKLON ROGOŹNIK - LKS UNIA KOSZTOWY 0:3
2023-11-11/13:30 CKS CZELADŹ - MKS ŁAZOWIANKA - WYSOKA ŁAZY 8:0
2023-11-12/11:30 RUCH II CHORZÓW S.A. - LKS OSTOJA ŻELISŁAWICE 8:0
2023-11-12/15:30 GKS GIEKSA II KATOWICE S.A. - LKS POGOŃ IMIELIN 1:0
Kolejka nr 14
2023-11-04/11:00 KP WARTA ZAWIERCIE - GKS GIEKSA II KATOWICE S.A. 1:2
2023-11-04/11:00 LKS OSTOJA ŻELISŁAWICE - MKS ŚLĄSK DEMARKO ŚWIĘTOCHŁOWICE 1:2
2023-11-04/11:00 GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA - KS CYKLON ROGOŹNIK 2:0
2023-11-04/11:00 BKS SARMACJA BĘDZIN - LKS ORZEŁ MOKRE 2:0
2023-11-04/14:00 LKS POGOŃ IMIELIN - CKS CZELADŹ 0:1
2023-11-04/14:00 MKS ŁAZOWIANKA - WYSOKA ŁAZY - KS GÓRNIK PIASKI 1:6
2023-11-04/14:00 MKS GÓRNIK WOJKOWICE - RUCH II CHORZÓW S.A. 0:4
2023-11-04/14:00 LKS UNIA KOSZTOWY - AKS MIKOŁÓW 0:4
Kolejka nr 13
2023-10-28/11:00 BKS SARMACJA BĘDZIN - KP WARTA ZAWIERCIE 0:0
2023-10-28/11:00 AKS MIKOŁÓW - GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA 4:1
2023-10-28/11:00 RUCH II CHORZÓW S.A. - MKS ŁAZOWIANKA - WYSOKA ŁAZY 16:1
2023-10-28/15:00 KS CYKLON ROGOŹNIK - LKS OSTOJA ŻELISŁAWICE 9:0
2023-10-28/15:00 KS GÓRNIK PIASKI - LKS POGOŃ IMIELIN 3:3
2023-10-28/15:00 CKS CZELADŹ - GKS GIEKSA II KATOWICE S.A. 2:3
2023-11-18/11:00 MKS ŚLĄSK DEMARKO ŚWIĘTOCHŁOWICE - MKS GÓRNIK WOJKOWICE 3:1
2024-05-15/18:00 LKS ORZEŁ MOKRE - LKS UNIA KOSZTOWY 1:3
Kolejka nr 12
2023-10-21/11:00 KP WARTA ZAWIERCIE - CKS CZELADŹ 2:1
2023-10-21/11:00 LKS OSTOJA ŻELISŁAWICE - AKS MIKOŁÓW 2:4
2023-10-21/11:00 GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA - LKS ORZEŁ MOKRE 3:1
2023-10-21/14:30 GKS GIEKSA II KATOWICE S.A. - KS GÓRNIK PIASKI 3:0
2023-10-21/15:00 LKS POGOŃ IMIELIN - RUCH II CHORZÓW S.A. 0:3
2023-10-21/15:00 MKS ŁAZOWIANKA - WYSOKA ŁAZY - MKS ŚLĄSK DEMARKO ŚWIĘTOCHŁOWICE 0:8
2023-10-21/15:00 MKS GÓRNIK WOJKOWICE - KS CYKLON ROGOŹNIK 2:2
2023-10-21/15:00 LKS UNIA KOSZTOWY - BKS SARMACJA BĘDZIN 0:3
Kolejka nr 11
2023-10-14/10:00 MKS ŚLĄSK DEMARKO ŚWIĘTOCHŁOWICE - LKS POGOŃ IMIELIN 0:1
2023-10-14/11:00 BKS SARMACJA BĘDZIN - GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA 0:5
2023-10-14/11:00 LKS ORZEŁ MOKRE - LKS OSTOJA ŻELISŁAWICE 0:0
2023-10-14/11:00 AKS MIKOŁÓW - MKS GÓRNIK WOJKOWICE 6:0
2023-10-14/11:00 RUCH II CHORZÓW S.A. - GKS GIEKSA II KATOWICE S.A. 1:1
2023-10-14/15:00 LKS UNIA KOSZTOWY - KP WARTA ZAWIERCIE 3:1
2023-10-14/15:00 KS CYKLON ROGOŹNIK - MKS ŁAZOWIANKA - WYSOKA ŁAZY 2:0
2023-10-14/15:00 KS GÓRNIK PIASKI - CKS CZELADŹ 2:2
Kolejka nr 10
2023-10-07/11:00 KP WARTA ZAWIERCIE - KS GÓRNIK PIASKI 3:4
2023-10-07/11:00 LKS POGOŃ IMIELIN - KS CYKLON ROGOŹNIK 0:1
2023-10-07/11:00 LKS OSTOJA ŻELISŁAWICE - BKS SARMACJA BĘDZIN 2:3
2023-10-07/11:00 GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA - LKS UNIA KOSZTOWY 3:0
2023-10-07/15:30 MKS ŁAZOWIANKA - WYSOKA ŁAZY - AKS MIKOŁÓW 0:9
2023-10-07/15:30 MKS GÓRNIK WOJKOWICE - LKS ORZEŁ MOKRE 1:1
2023-10-08/10:00 GKS GIEKSA II KATOWICE S.A. - MKS ŚLĄSK DEMARKO ŚWIĘTOCHŁOWICE 0:2
2023-10-08/11:00 CKS CZELADŹ - RUCH II CHORZÓW S.A. 1:4
Kolejka nr 9
2023-09-30/11:00 GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA - KP WARTA ZAWIERCIE 3:1
2023-09-30/11:00 BKS SARMACJA BĘDZIN - MKS GÓRNIK WOJKOWICE 1:3
2023-09-30/11:00 LKS ORZEŁ MOKRE - MKS ŁAZOWIANKA - WYSOKA ŁAZY 2:2
2023-09-30/11:00 RUCH II CHORZÓW S.A. - KS GÓRNIK PIASKI 3:0
2023-09-30/16:00 LKS UNIA KOSZTOWY - LKS OSTOJA ŻELISŁAWICE 0:1
2023-09-30/16:00 AKS MIKOŁÓW - LKS POGOŃ IMIELIN 11:0
2023-09-30/16:00 KS CYKLON ROGOŹNIK - GKS GIEKSA II KATOWICE S.A. 3:2
2023-10-01/11:00 MKS ŚLĄSK DEMARKO ŚWIĘTOCHŁOWICE - CKS CZELADŹ 2:1
Kolejka nr 8
2023-09-23/11:00 KP WARTA ZAWIERCIE - RUCH II CHORZÓW S.A. 0:3
2023-09-23/11:00 CKS CZELADŹ - KS CYKLON ROGOŹNIK 1:3
2023-09-23/11:00 MKS GÓRNIK WOJKOWICE - LKS UNIA KOSZTOWY 3:1
2023-09-23/11:00 LKS OSTOJA ŻELISŁAWICE - GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA 2:2
2023-09-23/16:00 KS GÓRNIK PIASKI - MKS ŚLĄSK DEMARKO ŚWIĘTOCHŁOWICE 5:1
2023-09-23/16:00 LKS POGOŃ IMIELIN - LKS ORZEŁ MOKRE 1:2
2023-09-23/16:00 MKS ŁAZOWIANKA - WYSOKA ŁAZY - BKS SARMACJA BĘDZIN 0:3
2023-09-24/17:30 GKS GIEKSA II KATOWICE S.A. - AKS MIKOŁÓW 1:3
Kolejka nr 7
2023-09-16/11:00 LKS OSTOJA ŻELISŁAWICE - KP WARTA ZAWIERCIE 2:0
2023-09-16/11:00 GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA - MKS GÓRNIK WOJKOWICE 1:2
2023-09-16/11:00 BKS SARMACJA BĘDZIN - LKS POGOŃ IMIELIN 4:0
2023-09-16/11:00 LKS ORZEŁ MOKRE - GKS GIEKSA II KATOWICE S.A. 0:2
2023-09-16/11:00 MKS ŚLĄSK DEMARKO ŚWIĘTOCHŁOWICE - RUCH II CHORZÓW S.A. 4:3
2023-09-16/16:00 LKS UNIA KOSZTOWY - MKS ŁAZOWIANKA - WYSOKA ŁAZY 0:0
2023-09-16/16:00 AKS MIKOŁÓW - CKS CZELADŹ 4:1
2023-09-16/16:00 KS CYKLON ROGOŹNIK - KS GÓRNIK PIASKI 2:2
Kolejka nr 6
2023-09-09/11:00 RUCH II CHORZÓW S.A. - KS CYKLON ROGOŹNIK 0:2
2023-09-09/12:30 GKS GIEKSA II KATOWICE S.A. - BKS SARMACJA BĘDZIN 1:1
2023-09-09/16:00 KP WARTA ZAWIERCIE - MKS ŚLĄSK DEMARKO ŚWIĘTOCHŁOWICE 0:3
2023-09-09/16:00 KS GÓRNIK PIASKI - AKS MIKOŁÓW 1:3
2023-09-09/16:00 CKS CZELADŹ - LKS ORZEŁ MOKRE 1:1
2023-09-09/16:00 LKS POGOŃ IMIELIN - LKS UNIA KOSZTOWY 2:1
2023-09-09/16:00 MKS ŁAZOWIANKA - WYSOKA ŁAZY - GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA 3:3
2023-09-09/16:00 MKS GÓRNIK WOJKOWICE - LKS OSTOJA ŻELISŁAWICE 4:1
Kolejka nr 5
2023-09-02/11:00 LKS OSTOJA ŻELISŁAWICE - MKS ŁAZOWIANKA - WYSOKA ŁAZY 3:3
2023-09-02/11:00 GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA - LKS POGOŃ IMIELIN 5:0
2023-09-02/11:00 BKS SARMACJA BĘDZIN - CKS CZELADŹ 2:3
2023-09-02/11:00 LKS ORZEŁ MOKRE - KS GÓRNIK PIASKI 2:3
2023-09-02/16:30 MKS GÓRNIK WOJKOWICE - KP WARTA ZAWIERCIE 3:1
2023-09-02/16:30 LKS UNIA KOSZTOWY - GKS GIEKSA II KATOWICE S.A. 1:3
2023-09-02/16:30 AKS MIKOŁÓW - RUCH II CHORZÓW S.A. 1:3
2023-09-03/16:30 KS CYKLON ROGOŹNIK - MKS ŚLĄSK DEMARKO ŚWIĘTOCHŁOWICE 2:1
Kolejka nr 4
2023-08-26/10:00 RUCH II CHORZÓW S.A. - LKS ORZEŁ MOKRE 8:0
2023-08-26/11:00 MKS ŚLĄSK DEMARKO ŚWIĘTOCHŁOWICE - AKS MIKOŁÓW 0:2
2023-08-26/11:00 CKS CZELADŹ - LKS UNIA KOSZTOWY 3:1
2023-08-26/11:00 LKS POGOŃ IMIELIN - LKS OSTOJA ŻELISŁAWICE 0:1
2023-08-26/11:00 MKS ŁAZOWIANKA - WYSOKA ŁAZY - MKS GÓRNIK WOJKOWICE 1:2
2023-08-26/17:00 KP WARTA ZAWIERCIE - KS CYKLON ROGOŹNIK 1:4
2023-08-26/17:00 KS GÓRNIK PIASKI - BKS SARMACJA BĘDZIN 2:0
2023-08-27/16:30 GKS GIEKSA II KATOWICE S.A. - GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA 4:2
Kolejka nr 3
2023-08-19/11:00 MKS ŁAZOWIANKA - WYSOKA ŁAZY - KP WARTA ZAWIERCIE 0:0
2023-08-19/11:00 GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA - CKS CZELADŹ 3:3
2023-08-19/11:00 BKS SARMACJA BĘDZIN - RUCH II CHORZÓW S.A. 2:4
2023-08-19/11:00 LKS ORZEŁ MOKRE - MKS ŚLĄSK DEMARKO ŚWIĘTOCHŁOWICE 3:4
2023-08-19/15:00 AKS MIKOŁÓW - KS CYKLON ROGOŹNIK 2:0
2023-08-19/17:00 MKS GÓRNIK WOJKOWICE - LKS POGOŃ IMIELIN 3:0
2023-08-19/17:00 LKS OSTOJA ŻELISŁAWICE - GKS GIEKSA II KATOWICE S.A. 0:0
2023-08-19/17:00 LKS UNIA KOSZTOWY - KS GÓRNIK PIASKI 1:1
Kolejka nr 2
2023-08-15/11:00 MKS ŚLĄSK DEMARKO ŚWIĘTOCHŁOWICE - BKS SARMACJA BĘDZIN 1:0
2023-08-15/11:00 KS GÓRNIK PIASKI - GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA 1:3
2023-08-15/11:00 GKS GIEKSA II KATOWICE S.A. - MKS GÓRNIK WOJKOWICE 0:1
2023-08-15/11:00 LKS POGOŃ IMIELIN - MKS ŁAZOWIANKA - WYSOKA ŁAZY 2:1
2023-08-15/17:00 KP WARTA ZAWIERCIE - AKS MIKOŁÓW 0:3
2023-08-15/17:00 KS CYKLON ROGOŹNIK - LKS ORZEŁ MOKRE 4:0
2023-08-15/17:00 RUCH II CHORZÓW S.A. - LKS UNIA KOSZTOWY 1:3
2023-08-15/17:00 CKS CZELADŹ - LKS OSTOJA ŻELISŁAWICE 4:0
Kolejka nr 1
2023-08-12/11:00 GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA - RUCH II CHORZÓW S.A. 3:2
2023-08-12/11:00 BKS SARMACJA BĘDZIN - KS CYKLON ROGOŹNIK 0:3
2023-08-12/11:00 AKS MIKOŁÓW - LKS ORZEŁ MOKRE 3:2
2023-08-12/17:00 LKS POGOŃ IMIELIN - KP WARTA ZAWIERCIE 3:0
2023-08-12/17:00 MKS ŁAZOWIANKA - WYSOKA ŁAZY - GKS GIEKSA II KATOWICE S.A. 2:2
2023-08-12/17:00 MKS GÓRNIK WOJKOWICE - CKS CZELADŹ 1:0
2023-08-12/17:00 LKS OSTOJA ŻELISŁAWICE - KS GÓRNIK PIASKI 3:1
2023-08-12/17:00 LKS UNIA KOSZTOWY - MKS ŚLĄSK DEMARKO ŚWIĘTOCHŁOWICE 2:3
Kolejka nr 17
2024-05-30/11:00 LKS ORZEŁ MOKRE - KS CYKLON ROGOŹNIK -:-
Kolejka nr 21
2024-06-12/18:00 LKS ORZEŁ MOKRE - CKS CZELADŹ -:-
Kolejka nr 26
2024-05-25/11:00 GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA - BKS SARMACJA BĘDZIN -:-
2024-05-25/13:00 LKS OSTOJA ŻELISŁAWICE - LKS ORZEŁ MOKRE -:-
2024-05-25/14:00 CKS CZELADŹ - KS GÓRNIK PIASKI -:-
2024-05-25/15:00 MKS GÓRNIK WOJKOWICE - AKS MIKOŁÓW -:-
2024-05-25/15:00 GKS GIEKSA II KATOWICE S.A. - RUCH II CHORZÓW S.A. -:-
2024-05-25/17:00 KP WARTA ZAWIERCIE - LKS UNIA KOSZTOWY -:-
2024-05-25/17:00 LKS POGOŃ IMIELIN - MKS ŚLĄSK DEMARKO ŚWIĘTOCHŁOWICE -:-
2024-05-26/17:00 MKS ŁAZOWIANKA - WYSOKA ŁAZY - KS CYKLON ROGOŹNIK -:-
Kolejka nr 27
2024-05-29/17:30 KS GÓRNIK PIASKI - GKS GIEKSA II KATOWICE S.A. -:-
2024-05-30/11:00 BKS SARMACJA BĘDZIN - LKS UNIA KOSZTOWY -:-
2024-06-01/11:00 RUCH II CHORZÓW S.A. - LKS POGOŃ IMIELIN -:-
2024-06-01/11:00 LKS ORZEŁ MOKRE - GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA -:-
2024-06-01/17:00 CKS CZELADŹ - KP WARTA ZAWIERCIE -:-
2024-06-01/17:00 MKS ŚLĄSK DEMARKO ŚWIĘTOCHŁOWICE - MKS ŁAZOWIANKA - WYSOKA ŁAZY -:-
2024-06-01/17:00 AKS MIKOŁÓW - LKS OSTOJA ŻELISŁAWICE -:-
2024-06-02/11:00 KS CYKLON ROGOŹNIK - MKS GÓRNIK WOJKOWICE -:-
Kolejka nr 28
2024-06-08/11:00 GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA - AKS MIKOŁÓW -:-
2024-06-08/13:00 LKS OSTOJA ŻELISŁAWICE - KS CYKLON ROGOŹNIK -:-
2024-06-08/15:00 GKS GIEKSA II KATOWICE S.A. - CKS CZELADŹ -:-
2024-06-08/17:00 KP WARTA ZAWIERCIE - BKS SARMACJA BĘDZIN -:-
2024-06-08/17:00 LKS UNIA KOSZTOWY - LKS ORZEŁ MOKRE -:-
2024-06-08/17:00 MKS GÓRNIK WOJKOWICE - MKS ŚLĄSK DEMARKO ŚWIĘTOCHŁOWICE -:-
2024-06-08/17:00 LKS POGOŃ IMIELIN - KS GÓRNIK PIASKI -:-
2024-06-09/16:00 MKS ŁAZOWIANKA - WYSOKA ŁAZY - RUCH II CHORZÓW S.A. -:-
Kolejka nr 29
2024-06-15/11:00 LKS ORZEŁ MOKRE - BKS SARMACJA BĘDZIN -:-
2024-06-15/12:30 GKS GIEKSA II KATOWICE S.A. - KP WARTA ZAWIERCIE -:-
2024-06-15/17:00 CKS CZELADŹ - LKS POGOŃ IMIELIN -:-
2024-06-15/17:00 KS GÓRNIK PIASKI - MKS ŁAZOWIANKA - WYSOKA ŁAZY -:-
2024-06-15/17:00 MKS ŚLĄSK DEMARKO ŚWIĘTOCHŁOWICE - LKS OSTOJA ŻELISŁAWICE -:-
2024-06-15/17:00 KS CYKLON ROGOŹNIK - GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA -:-
2024-06-15/17:00 AKS MIKOŁÓW - LKS UNIA KOSZTOWY -:-
2024-06-16/11:00 RUCH II CHORZÓW S.A. - MKS GÓRNIK WOJKOWICE -:-
Kolejka nr 30
2024-06-11/17:30 BKS SARMACJA BĘDZIN - AKS MIKOŁÓW -:-
2024-06-22/11:00 GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA - MKS ŚLĄSK DEMARKO ŚWIĘTOCHŁOWICE -:-
2024-06-22/13:00 LKS OSTOJA ŻELISŁAWICE - RUCH II CHORZÓW S.A. -:-
2024-06-22/17:00 LKS UNIA KOSZTOWY - KS CYKLON ROGOŹNIK -:-
2024-06-23/11:00 LKS ORZEŁ MOKRE - KP WARTA ZAWIERCIE -:-
2024-06-23/18:00 MKS GÓRNIK WOJKOWICE - KS GÓRNIK PIASKI -:-
2024-06-23/18:00 MKS ŁAZOWIANKA - WYSOKA ŁAZY - CKS CZELADŹ -:-
2024-06-23/18:00 LKS POGOŃ IMIELIN - GKS GIEKSA II KATOWICE S.A. -:-