SPARING: NIWKA Z WESOŁĄ NA REMIS

7/08/2022 15:25

3:3

Sześć bramek i szybkie, dobre widowisko w meczu AKS-u i Górników z Wesołej...

Początek meczu należał do gospodarzy, którzy organizowali fajne akcje, przewagę tę udokumentowali bramką. Strzałem, tzw. po długim popisał się Marcin Golasz. Potem inicjatywę przejęli goście i zasłużenie wyszli na prowadzenie 1:2. Dwie bramki strzelił Krzysztof Gondzik - szczególnie ta na 1:1 była ładna, bo została zdobyta strzałem z daleka. Na przerwę obie ekipy schodziły przy wyniku 1:2.

W drugiej połowie zobaczyliśmy również trzy bramki. Stan meczu wyrównał Grzegorz Figura, który po strzale głową dał remis swojej drużynie. Obie ekipy nie broniły i starały się grać ofensywnie. Pod koniec meczu Górnicy przeprowadzili bardzo ładną, składną akcję, którą na bramkę zamienił Krystian Mondry. Jednak długo prowadzeniem nie cieszyli się goście, bo precyzyjnym strzałem obok bramkarza gości popisał się zawodnik testowany i mecz zakończył się sprawiedliwym remisem 3:3.

AKS 1917 Niwka - Górnik Wesoła   3:3